To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Blacharz samochodowy

Kraków, Małopolskie, Bieżanów-Prokocim Dodane o 20:48, 22 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525042359
InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja( Lyon)
Nr referencyjny: BSM/0119/FR

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
- dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Zadania:
- wykonywanie napraw blacharskich,
- montaż/demontaż elementów karoserii,
- spawanie oraz zgrzewanie,
- przygotowanie pojazdów do lakierowania,
- naprawa, prostowanie paneli karoserii.

OCZEKIWANIA:
- minimum 2-letnie doświadczenie,
-prawo jazdy kat.B,
-mile widziana znajomość języka francuskiego,
-gotowość do szybkiego wyjazdu.

To właśnie Ciebie szukamy!
Kontakt: 504 - pokaż numer telefonu -

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
Wyświetleń:319
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karolina Cetnar

Brak zdjęcia

Pracownik Produkcji

Produkcja

dzisiaj
10:01

2 400 zł/mies.

Pracownik produkcji

Produkcja

dzisiaj
09:36

Inwentaryzator/pracownik nocnej inwentaryzacji/liczenia towaru

Wykładanie towaru / inwentar.

dzisiaj
09:36

Produkcja

dzisiaj
09:31

dzisiaj
09:26

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika