To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Nowy Sącz.

Biuro Rachunkowe Kancelaria PATRON - zatrudni na pełen etat

Nowy Sącz, Małopolskie Dodane o 13:49, 13 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504152399
Grupa Podatkowa PATRON zatrudni na pełny etat pracownika do pracy do działu księgowo/kadrowego

www.biuropatron.pl

ZADANIA:
- obsługa księgowa prowadzonych firm pod opieką księgowej a po
krótkim okresie zdobywania doświadczenia praca na samodzielnym
stanowisku.
- obsługa kadrowa prowadzonych firm
- rozmowy z klientami
- dbałość o wizerunek biura

WYMAGANIA:
- zaangażowanie w pracy i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
- umiejętność pracy zespołowej i kontakt z klientami,

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na pełny etat
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju osobistego,
- praca w dynamicznym zespole
- już od pierwszych dni możliwość odbycia szkoleń online z
obsługi programu i zagadnień księgowo-kadrowych.

Osoby zainteresowane pracą w czołowym biurze w Nowym Sączu prosimy o przesyłanie CV na adres mail.
Wyświetleń:2062