Obserwuj

Biuro obsługi T-Mobile - umowa o pracę + pakiet LUXMED gratis

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 08:41, 12 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 236090497

Media System jako partner T-Mobile w związku z zaplanowanym rozwojem spółki, zatrudni do nowych, komfortowo wyposażonych pomieszczeń biurowych w centrum miasta, 20 osób bez doświadczenia, poszukujących swojej pierwszej stałej pracy, na stanowisko Pracownika Biura Obsługi Klienta T-Mobile
Opis stanowiska
telefoniczna obsługa w zakresie zmiany obecnych warunków dla stałych klientów indywidualnych w oparciu o standardy jakościowe T-Mobile
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Z naszej strony zapewniamy:
• Stałe godziny pracy 8.00 – 16.00
• Wolne wszystkie weekendy
• Stałe wynagrodzenie od pierwszego dnia pracy - 1790 netto
• Prywatną opiekę medyczną w LUXMED - opłacaną w całości
przez pracodawcę
• autorski program wdrożeniowy w ramach standardów T-Mobile
• umowę o pracę po okresie próbnym
• ubezpieczenie grupowe
• Atrakcyjne konkursy z nagrodami
• Profesjonalną, doświadczoną kadrę zarządzającą
• Możliwość awansu już po 3 miesiącach pracy na stanowisko kierownicze
• Możliwość uczestniczenia w warsztatach managerskich w czasie pracy
• Partnerskie relacje ze wszystkimi pracownikami w firmie
• certyfikat autoryzacji T-Mobile
• pełne wsparcie działu szkoleń przez cały okres pracy

Jeśli masz ochotę rozpocząć swoją ścieżkę zawodową wspólnie z nami prześlij swoje cv

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj inny załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Media System

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie