To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Tarnowskie Góry.

• Biegły J.Ukraiński i Polski • UMOWA O PRACĘ | 4000 do 5000 zł NETTO

Tarnowskie Góry, tarnogórski, Śląskie Dodane o 15:17, 31 października 2018, ID ogłoszenia: 486317293
7 000 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Nazywam się Lucjan i zajmuję się rekrutacją w firmie S8 SA. Zapraszam do kontaktu osoby posługujące się płynnie językiem ukraińskim i polskim. 885 - pokaż numer telefonu -

NIE WYMAGAM DOŚWIADCZENIA

• Miejsce pracy: Gliwice, dolnych wałów 8

• Stanowisko: Doradca Klienta

• Obowiązki: Obsługa infolini

• Umowa: O Pracę

• Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł NETTO

Wymagania:

• Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

• Znajomość języka ukraińskiego w mowie.

• Dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 7-22)

• Niekaralność

• Wykształcenie średnie

• Obsługa komputera

Nie jest mi potrzebne Twoje CV. Oceniam kandydatów na podstawie rozmowy, bo w końcu na tym polega praca :) Najlepiej zadzwoń, odpowiem na wszystkie pytania i umówimy się na spotkanie :)

Zapisz mój numer 885 - pokaż numer telefonu - i zadzwoń w wolnej chwili.

Jestem dostępny od 8 do 20 przez 7 dni w tygodniu.

Pozdrawiam, Lucjan

Wolisz wysłać CV? Zamieść proszę klauzulę, odezwę się:)

"Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez S8 SA z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59."

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem danych osobowych jest S8 SA z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

Wyświetleń:817