To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Goleniów.

Biedronka Goleniów zatrudni do pracy!

Goleniów, goleniowski, Zachodniopomorskie Dodane o 13:36, 20 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491643887
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pracować blisko domu.
Lubisz uczyć się nowych rzecz
Dołącz do zespołu!

SPRZEDAWCA-KASJER
Zadania, które na Ciebie czekają:

Obsługa Klienta,
Obsługa kasy,
Praca z towarem,
Prace porządkowe,
Dbanie o ekspozycję towaru.

Czego oczekujemy:

Łatwości nawiązywania kontaktów,
Chęci do pracy w zespole,
Otwartości na kontakt z Klientem,
Gotowości do uczenia się nowych rzeczy,
Dokładności w wykonywaniu zadań,
Książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
Zaangażowania,
Entuzjazmu,
Gotowości do pracy fizycznej,
Nastawienia na współpracę.

Co oferujemy:

Wynagrodzenie: 3 000 zł brutto,
Premia,
Umowę o pracę bez okresu próbnego,
Wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb,
Możliwość pracy tylko w oparciu o weekendowy system pracy,
Naukę wszystkiego co ważne w handlu,
Wdrożenie i wsparcie,
Możliwość podwyżki już w drugim roku pracy,
20 różnych programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie.

Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf
Wyświetleń:260
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Jeronimo Martins Polska SA

Sprzedawca Kasjer Biedronka Karlino

Kasjer / ekspedient

4 gru

Sprzedawca kasjer Biedronka Potęgowo

11 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika