To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opolskiem.

Belgia- Elektrotechnik ( branża spożywcza)

Opis
Masz doświadczenie w pracy jako elektrotechnik? Znasz komunikatywnie język angielski?
Wyjedź z nami do Belgii, rozwijaj swoje umiejętności i zarabiaj w euro!
Rekrutacja na stanowisko techniczne.

oferujemy

- pracę za pośrednictwem czołowej agencji w Belgii: Randstad Belgia
- stawka od 15,50 euro brutto/godzina
- wsparcie w zakwaterowaniu
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- praca w środowisku produkcyjnym ( branża spożywcza)

zadania

- diagnoza i naprawa usterek w maszynach
- analiza ewentualnych awarii
- wymiana części maszyn (mile widziane doświadczenie w spawaniu)
- przygotowywanie maszyn do procesu produkcji i czuwanie nad poprawnością ich działania

oczekujemy

- doświadczenia na podobnym stanowisku min.3 lata (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
- bardzo dobra znajomość zagadnień z branży: hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
- znajomości technik pomiarowych
- wykształcenia kierunkowego
- znajomości języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację
- prawa jazdy i własnego auta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 12:36, 27 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 533166368

Ogłoszenia użytkownika Elzbieta Milewska