To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kelner / barman w Kraków.

Barista / Kasjer

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 12:05, 15 maja 2019, ID ogłoszenia: 508809942

Otwieramy nową restaurację w Krakowie zlokalizowaną w nowoczesnym centrum Fabryczna City, jeśli chcesz z nami współtworzyć sukces – aplikuj

Poszukujemy doświadczonych Baristów / kasjerów

Zakres obowiązków:

• sprawna i uprzejma obsługa Gości Restauracji
• przyjmowanie i realizacja zamówień,
• współpraca z kuchnią
• dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
• dbałość o wizerunek i estetykę miejsca pracy
• utrzymanie w czystości części gastronomicznej obiektu Pracodawcy
• obsługa Kasy Fiskalnej,.
• Odpowiedzialność za powierzone mienie.

Oczekiwania:
• miła aparycja
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• książeczka sanepidu
• gotowość do pracy w weekendy
Oferta:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia doświadczenia
• elastyczne godziny pracy

Wyświetleń:2012