Obserwuj

Automatyk Utrzymania Ruchu

Stalowa Wola, stalowowolski, Podkarpackie Dodane o 12:52, 27 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 487860646

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.

Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

- przeprowadzanie przeglądów, napraw i remontów maszyn na wydziale obróbki skrawaniem

- montowanie oraz demontowanie części, podzespołów, zespołów elektromechanicznych i    elektrycznych w aparaturze, maszynach i urządzeniach

- wykonywanie prac instalacyjno-montażowych maszyn i urządzeń

Od naszych kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia technicznego elektronika, mechatronika, automatyka

- umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją mechaniczną, elektryczną maszyn

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- uprawnień elektrycznych do 1kV (SEP)

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

- pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

- możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych, 80% naszych kierowników oraz brygadzistów zostało awansowanych wewnętrznie

- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną

- benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza kontaktowego OLX .

Kontakt telefoniczny: 15/ 814 - pokaż numer telefonu - .

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Thoni Alutec

Brak zdjęcia

Elektryk

Produkcja

21 gru

Tokarz- Wytaczarz

Produkcja

9 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Stalowa Wola, stalowowolski, Podkarpackie

Pokaż na mapie