To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Tomaszów Mazowiecki.

Automatyk

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 11:16, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 488599561

Pilnie zatrudnimy Automatyka

Zatrudniona osoba będzie pracować w zespole zajmującym się budową maszyn

Obowiązki:

o Programowanie sterowników PLC
o Programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
o Uruchamianie systemów automatyki

Wymagania
o Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki
o Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simatic oraz paneli operatorskich Siemens
o Odpowiedzialność komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
o Umiejętność pracy w zespole
o Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie

o Umiejętność programowania robotów przemysłowych
o Umiejętność programowania systemów wizualizacji
o Znajomość elementów i układów elektrycznych i pneumatycznych
o Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- bardzo dobre warunki pracy w firmie, która posiada stabilną pozycję na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń,
- miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole i dobre warunki zatrudnienia,
- możliwość zdobycia nowych uprawień,

Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków zostaną podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy lub o kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisanie, w dokumentach aplikacyjnych, następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje niezawierające zgody na przetwarzane danych nie będą brane pod uwagę.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozp. o ochronie danych (Rodo) informuję, że:
• Administratorem Pana/Pani danych osobowych Robot-Projekt s p. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Hallera 2
• Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko na podstawie załączonej do dokumentów zgody.

Wyświetleń:1270