Auchan Swadzim wykładanie towaru 17 zł/h

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Poznania poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Wykładanie towaru

Miejsce: Auchan Swadzim

Dni i godziny do wyboru: w godz. 6-13:45 oraz 14:00-21:45.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy przy wykładaniu towaru w Sklepie Auchan na Swadzimiu. Praca polega na zatowarowaniu sklepu. Dni i godziny do wyboru.

Oczekujemy:
• Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych!!!

• Gotowości do lekkiej pracy fizycznej

• Mile widziani studenci

Oferujemy:
• 17 zł/studenci i uczniowie oraz 14 zł/osoby na umowę o pracę i 12,9 zł/ZUS
• Pracę na umowę zlecenie
Wynagrodzenie wypłacane do 15 DNI ROBOCZYCH

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  • Dodane o 14:11, 9 września 2020
  • Wyświetleń:170
  • ID ogłoszenia: 591371237

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Jeżyce

Ogłoszenia użytkownika Mirth Consulting