Obserwuj

Asystentka/asystent biura - praca dla studentów

Warszawa, Mazowieckie, Włochy Dodane o 08:49, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493494290

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, której zadaniem jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego zatrudni studentkę bądź studenta w charakterze asystentki/asystenta biura.

Siedziba firmy mieści się na ul. Obywatelskiej 26/2a w Warszawie, dzielnica Włochy

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności prezentowania naszej oferty usług,

- komunikatywności i otwartości,

- statusu studentki/studenta studiów dziennych lub zaocznych,

- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,

- umiejętności konstruowania pism i notatek na podstawie materiałów źródłowych,

- dobrej organizacji pracy,

- nienagannej prezencji.

Obowiązki:

- udzielanie informacji dotyczących działalności OIGPM członkom, potencjalnym i stałym klientom stowarzyszenia,

- prowadzenie korespondencji e-mailowej z członkami i klientami,

- prowadzenie działalności informacyjnej telefonicznej z członkami i klientami,

- prowadzenie bieżących spraw związanych z prowadzeniem biura,

-w szczególnych przypadkach reprezentowanie OIGPM na zewnątrz,

-obsługa spotkań organizowanych w biurze.

Oferujemy:

-dostosowanie się do planu zajęć kandydata,

-wsparcie merytoryczne i rozwój,

-wynagrodzenie miesięczne 600 zł netto w przypadku pracy dwóch dni w tygodniu po 7h, 850 zł netto w przypadku pracy trzech dni w tygodniu po 7h),

-pracę w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli z siedzibą na ul. Obywatelskiej 26/2a, 02-409 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB