To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Łódź.

Asystent techniczny - umowa o pracę na rok bez doświadczenia!

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 13:15, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497003638
Jeśli chcesz zdobyć fantastyczne doświadczenie w pracy inżynierskiej - aplikuj, nie zwlekaj!
Poszukujemy pracowników na stanowisko: asystent techniczny (dział rozwoju opakowań)
Lokalizacja: Łódź - Retkinia

oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u Klienta)
- atrakcyjne zarobki
- dofinansowanie do posiłków na stołówce oraz kartę multisport
- dodatkową opiekę medyczną: LuxMed lub Medicover
- wsparcie konsultanta na terenie zakładu
- zdobycie ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie!

zadania

- opracowywanie oraz uaktualnianie projektów – współpraca z zespołami projektowymi również z poza Polski
- testowanie produktów, wykonywanie ich oceny oraz specyfikacji
- tworzenie nowej dokumentacji, rysunków technicznych
- stosowanie procedur wewnętrznych firmy w codziennej pracy
- prace administracyjne związane z dokumentacją działu
- wsparcie projektów i inżynierów z innych działów

oczekujemy

- wykształcenie inżynierskie
- płynnego posługiwania się językiem angielskim oraz pakietem Microsoft Office
- znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania dokumentacji technicznej
- sumienności i kreatywności
- umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:1065
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Piotr

od 15 zł/godz.do 19 zł/godz.

od 16 zł/godz.do 19 zł/godz.

od 3 500 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

Pracownik produkcji

Produkcja

8 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika