To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Pomorskiem.

Asystent kierownika, BEFREE salon odzieżowy

Gdynia Dodane o 23:05, 21 października 2017, ID ogłoszenia: 377905853

Melon Fashion Group – właściciel marek befree, ZARINA, LOVE REUBLIC. Posiadamy 578 sklepów zlokalizowanych na 7 rynkach. W związku z ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT KIEROWNIKA

Miejsce pracy: Gdynia (Galeria Riviera)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zarządzanie zespołem pracowników;
- realizowanie planów sprzedażowych;
- motywowanie pracowników;
- obsługa klienta;
- praca z towarem zgodna ze standardami VM sieci;
- dbałość o wizerunek salonu zgodnie z założeniami firmy.

PROFIL KANDYDATA:

- umiejętności z zakresu zarządzania zespołem pracowników;
- komunikatywność, kreatywność, samodzielności;
- sumienność i chęć do pracy
- otwartość na kontakt z klientem;
- zaangażowanie i elastyczność;
- energiczność w działaniu;
-wykształcenie minimum średnie;
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

• uczestniczenie w rozwijaniu nowej marki w branży retail;
• dobrą atmosferę pracy;
• pracę w młodym, dynamicznym zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

Wyświetleń:5