To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Łódź.

Asystent/ka ds. kadr

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 10:11, 24 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498415515
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Prowadzenie akt osobowych
• Prowadzenie ewidencji: czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
• Przygotowywanie danych do listy płac
• Wsparcie w bieżących pracach administracyjno-biurowych

Oczekiwania
• Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
• Wykształcenie wyższe
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych
• Komunikatywność, samodzielność

Oferta
• Realne możliwości rozwoju
• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Umowa o pracę tymczasową
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów Manpower Premium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Miła atmosfera w pracy

Numer ref. AKA/050/MKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Wyświetleń:949
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Młodszy księgowy AR

Finanse / księgowość

wczoraj
16:01

Młodsza księgowa AP

wczoraj
15:51

Pomocnik Operatora maszyn

Produkcja

wczoraj
15:21

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika