To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Kraków.

Asystent Działu Kadr

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 11:21, 17 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525010868

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko - Asystent Działu Kadr

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach,
  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,
  • przygotowywanie, ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów,
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie i chęć poszerzania swojej wiedzy,
  • mile widziany kurs z zakresu kadr i płac,
  • zainteresowania tematyką związana z prawem pracy,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • rzetelność i terminowość w działaniu,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • silna motywacja do pracy i zdobywania wiedzy zawodowej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • pracę w zespole profesjonalistów,

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze, ale wymagamy jednak zainteresowania tematyką związaną z prawem pracy.

Chętne osoby prosimy o wysyłanie aplikacji w postaci CV za pomocą formularza OLX.

Wyświetleń:1649
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika