Obserwuj

Asystent doradcy/przedstawiciela - stała pensja

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 09:14, 12 września 2018, ID ogłoszenia: 402798345

Invest Finance jest firmą działającą w sektorze pożyczek krótkoterminowych.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby z Trójmiasta lub okolic, do pracy w charakterze asystenta doradcy/przedstawiciela.

Wymagania:
- Warunek konieczny: Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- Dyspozycyjność,
- Uczciwość,
- Sumienność,
- Podstawowa znajomość pakietu office,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WYSTARCZĄ CHĘCI DO PRACY

Obowiązki:
- Promocja i pozyskiwanie nowych klientów (Roznoszenie ulotek, rozklejanie plakatów itp)
- Monitorowanie działań konkurencji w regionie
- Pomoc innym przedstawicielom w regionie

Oferujemy:
- Stałą pracę
- Możliwość rozwoju, uzależnioną od zaangażowania
- Umowę o pracę na czas nieokreślony poprzedzona okresem próbnym
- Narzędzia do pracy - samochód służbowy (również do prywatnego użytku) oraz telefon
- Stałe wynagrodzenie - 2500 netto

Kandydatów proszę o wysłanie CV (WRAZ ZE ZDJĘCIEM) oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ IMIĘ I NAZWISKO
Zaznaczamy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście

Pokaż na mapie