Obserwuj

Asystent / Asystentka Działu Technicznego

Rogoźno, obornicki, Wielkopolskie Dodane o 14:11, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498865991

Jesteśmy firmą handlowo – usługową z polskim kapitałem, współpracującą z rynkami europejskimi i azjatyckimi. Poszukujemy ambitnych pracowników, doceniamy zarówno osoby młode, jak i te z doświadczeniem.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie, dla jednej ze spółek, firmy Produkcja Sp. z o.o. Sp. k., poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Garbatka k. Rogoźna

Opis stanowiska

Współpraca z dostawcami usług technicznych, koordynacja i kontrola prac dostawców określonych w kontraktach,

Rozliczanie usług,

Zakupy wymaganych części i urządzeń,

Analiza i ocena zakupów – obniżenia kosztów stałych,

Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców.

Wymagania

wykształcenie techniczne (mile widziani studenci i absolwenci budownictwa i inżynierii środowiska)

znajomość aplikacji MS Office, zwłaszcza MS Excel.

Co oferujemy?

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

pracę w młodym zespole,

kartę Multisport,

dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

codziennie ciepłą zupę i kanapki, ciastka oraz cukierki.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika rekrutacja

Brak zdjęcia

Asystent ds. handlowo-technicznych

Przedstawiciel handlowy

wczoraj
07:46

Informatyk

IT / telekomunikacja

6 gru

Asystent/ka Działu Technicznego

Administracja biurowa

5 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Rogoźno, obornicki, Wielkopolskie

Pokaż na mapie