Obserwuj

Asystent/asystentka biura

Wołomin, wołomiński, Mazowieckie Dodane o 13:20, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499046760
Poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów,
• zaopatrzenie biura w materiały biurowe,
• obsługa klientów wewnętrznych oraz gości firmy,
• kontakt z instytucjami i partnerami firmy.

Wymagania:
• mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
• dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
• doświadczenie w pracy administracyjnej, wsparciu biura,
• znajomość aplikacji pakietu MS Office,
• wysoki poziom kultury osobistej,
• obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w systemie jednozmianowym,
• pracę w stabilnej organizacji, rozwijającej swoje struktury

Lokalizacja: Wołomin

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wołomin, wołomiński, Mazowieckie

Pokaż na mapie