To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Gdańsk.

Asystent Agenta Celnego - Gdańsk

Gdańsk, Pomorskie, Rudniki Dodane o 13:06, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525244589

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: Asystent Agenta Celnego

Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie,

- Odpowiedzialność za powierzone zadania,

- Wysoka kultura osobista,

- Dobra znajomość pakietu MS Office lub Open Office oraz urządzeń biurowych,

- Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność;

- Prawo Jazdy kat. B.

Obowiązki:

- Pomoc w pracy agentów celnych,

- Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji do zgłoszeń celnych,

- Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji do zgłoszeń INTRASTAT,

- Współpraca z klientami, przewoźnikami, Urzędem Celno-Skarbowym,

- Tworzenie dokumentów celnych i przewozowych: EUR 1, ATR, CMR, TIR, świadectw pochodzenia,

- Uczestniczenie w rewizjach i kontrolach, itp.

Oferujemy:

- Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji,

- Możliwość przyuczenia do zawodu agenta celnego,

- Umowę o pracę,

- Ubezpieczenie grupowe,

- Szkolenie

Opis dodatkowy:

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres email. W temacie maila proszę wpisać "ASYSTENT AGENTA CELNEGO".

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyświetleń:493