To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

Asystenka Salonu

Autoryzowany Dealer Volkswagen oraz Partner Serwisowy Audi i Skoda Sobiesław Zasada Warszawa poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka Salonu Sprzedaży

Poszukujemy dynamicznej osoby chcącej rozwijać swój potencjał w branży motoryzacyjnej.

Oczekiwania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Doświadczenie w branży motoryzacyjnej – mile widziane w grupie Volkswagena
• Nienaganna prezencja oraz wysoka kultura osobista
• Pełna dyspozycyjność ( praca zmianowa – również w soboty)
• Biegła obsługa pakietu Office
• Otwartość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
• Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę
• Umiejętność w pracy w zespole i dla zespołu
• Bardzo dobra znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Podstawowy zakres obowiązków :
• Archiwizacja dokumentów i wykonywanie prac biurowych z zakresu administracji
• Prowadzenie grafiku jazd testowych i użyczeń - opieka nad flotą
• Obsługa klientów bezpośrednio i telefonicznie
• Zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji
• Tworzenie tabeli i raportów na potrzeby działu
• Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia na umowę pracę w systemie dwuzmianowym oraz niezbędne narzędzia do realizacji obowiązków.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierających klauzulę na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 11:47, 27 listopada 2019
  • Wyświetleń:594
  • ID ogłoszenia: 571111645