Obserwuj

Arvato - stabilna praca dla każdego

Zgierz, zgierski, Łódzkie Dodane o 11:12, 9 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 498829216

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy przy komisjonowaniu oraz pakowaniu odzieży.

Miejsce pracy - Stryków

• Oferujemy:

o Umowę o pracę – to pewne zatrudnienie, poczujesz się bezpiecznie
o Pensję wypłacaną na czas – można zaplanować wydatki z wyprzedzeniem
o Dobrze zaplanowaną i stabilną pracę – możesz spać spokojnie
o Skrupulatny proces wdrożenia, wdrażamy krok po kroku – bez obaw rozpoczniesz u nas pracę, wszystkiego Cię nauczymy
o Życzliwe środowisko pracy – dziękujemy i nagradzamy
o Jasną i zrozumiałą komunikację – jesteśmy otwarci i chcemy rozmawiać
o Darmowy dojazd dla pracowników – nie pobieramy żadnych opłat
o Lekką pracę przy pakowaniu odzieży – średnio nasze paczki z odzieżą ważą 2 kg, nie dźwiga się ciężarów
o Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy - wiesz ile i za co płacimy
o Pracę w systemie 2 zmianowym ( 6-14 ;14-22), w okresie wyprzedaży możliwe wprowadzenie zmiany nocnej – grafik ustalasz wcześniej, dlatego można połączyć pracę i życie prywatne
o Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, darmowy posiłek, ZFŚS) – znajdź coś dla siebie

• Zadania:

o Kompletowanie zamówień
o Komisjonowanie i pakowanie spersonalizowanych przesyłek (odzież i akcesoria)
o Udział w pracach inwentaryzacyjnych
o Współpraca z magazynem oraz innymi działami firmy

• Oczekiwania:

o Dokładność
o Dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku oraz max 2 weekendy w miesiącu)

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o., Oddział Arvato services Polska w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magda

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Zgierz, zgierski, Łódzkie

Pokaż na mapie