To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Marketing / PR / media w Warszawa.

Ankieter zdalny praca w domu

Warszawa, Mazowieckie, Bemowo Dodane o 22:28, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 518863794
2 000 - 3 000 zł/mies.

Proponujemy Ci ciekawą pracę dodatkową bez wychodzenia z domu, którą pogodzisz ze swoimi codziennymi obowiązkami. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu i chwilę wolnego czasu, bo sam decydujesz kiedy pracujesz. Nie musisz mieć doświadczenia- wszystkiego nauczymy.

Zadania:

-ocenianie rozmów

-wypełnianie ankiet na ich temat

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie podstawowe plus premie

- elastyczny grafik- sam decydujesz w jakich godzinach pracujesz

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

- profesjonalne szkolenie, podczas którego zarobisz pierwsze pieniądze

Nasze oczekiwania :

-ukończone 18 lat

-chęć do pracy

-urządzenie mobilne z dostępem do internetu

Jak rozpocząć współpracę z nami? Wysyłasz CV w formularzu OLX. Jeśli przejdziesz proces rekrutacji, skontaktujemy się z tobą telefonicznie w celu przedstawienia pełnej oferty pracy.

Liczba miejsc ograniczona!

Wyświetleń:2333