To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Mazowieckiem.

Ambasador RTV stała praca w Media Markt Warszawa Ostrobramska

Warszawa Dodane o 10:18, 7 listopada 2017, ID ogłoszenia: 376528391

Agencja PROMOTEKA poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ambasador RTV w Media Markt Ostrobramska

-Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku ambasadora marki, będzie odpowiedzialna za promowanie i sprzedaż produktów RTV, a także dbanie o właściwą ekspozycję.

-Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży
Zaangażowanie
Sumienność
Chęć stałej współpracy
Dyspozycyjność (praca w każdy weekend)
Odwaga
Pewność siebie

-Oferujemy:
Stałą pracę od piątku do niedzieli- łącznie 25 godz. tyg.
Średnie wynagrodzenie ok. 1800+ zł netto

Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków, czasu i miejsca pracy oraz wynagrodzenia będą przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Oprócz stabilnego wynagrodzenia oferujemy stałą opiekę kadry szkoleniowej z zakresu umiejętności miękkich oraz wiedzy produktowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Promoteka z siedzibą w Wołominie, ul Wileńska 51B/106 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wyświetleń:9
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Promoteka

Brak zdjęcia

od 2 100 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Ambasador RTV stała praca w Media Markt Rzeszów

Obsługa klienta / call center

29 sie

Ambasador AGD stała praca w RTVeuroAGD Zielona Góra

29 sie

Ambasador AGD stała praca w RTVeuroAGD Gliwice Forum

29 sie

Ambasador AGD stała praca w RTVeuroAGD Legnica

29 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika