To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hostessa w Śląskiem.

Ambasador/ka marki

Opis
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref.: AMB/0519/MY

Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Zadania:

• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta;
• Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy;
• Wspieranie działań marketingowych firmy;
• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:

• Wiek: ukończone 18 lat ;
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci);
• elastyczny grafik pracy ( od poniedziałku do soboty- sam/a wybieraj dzień w którym możesz pracować)
• do wypracowania ok 100 h w miesiącu ( możesz więcej godzin )
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
• Status ucznia;
• Umiejętność prezentacji i komunikatywność.

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto + premia 8zł/h netto;
• Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki;
• Możliwość awansu;
• Możliwość dłuższej współpracy;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
• Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne;
• Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków.
• Kartę OK System

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
  • Dodane o 15:10, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 535995464