To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kędzierzyn-Koźle.

"Akcja Rekrutacja" - Operator maszyn CNC w firmie Meltmann Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie, Kędzierzyn Dodane o 00:05, 25 marca 2019, ID ogłoszenia: 514203763
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

"Akcja Rekrutacja" w firmie Meltmann Sp. z o.o. trwa!

Jesteśmy największym producentem części do systemów klejenia przemysłowego HotMelt w Polsce. Bardzo dynamiczny rozwój naszej firmy w ostatnich kilku latach, szereg dużych inwestycji i rozbudowa parku maszynowego doprowadziły nas do punktu, w którym musimy zrobić kolejny krok. Tym razem jest to krok w Twoją stronę, bo zdajemy sobie sprawę że sukces firmy to nie sukces maszyn i budynków, a ludzi, którzy wspólnym wysiłkiem budują dla siebie pewną przyszłość.

Jeśli szukasz pracy, jesteś znużony swoim obecnym zajęciem, czujesz że Twój pracodawca Cię nie docenia, chciałbyś zwiększyć swoje zarobki, a może potrzebujesz doświadczenia lub atrakcyjnej pozycji dla swojego CV? Niezależnie od odpowiedzi napisz do nas!

Tym razem szukamy kandydatów na stanowisko:

OPERATORA MASZYN CNC

Kandydatom oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- ubezpieczenie zdrowotne;

- profesjonalne narzędzia pracy;

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

- miła atmosfera i przyjaźni ludzie.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- obsługa maszyn CNC (w tym nowoczesnych obrabiarek wieloosiowych);

- dbanie o jakość wyrobów i sprawny przebieg procesów produkcyjnych;

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC;

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- znajomość przyrządów pomiarowych;

- znajomość technik i narzędzi do obróbki skrawanie;

- odpowiedzialność oraz gotowość do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Pawłowiczki (powiat Kędzierzyńsko-Kozielski, województwo Opolskie)

Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie swoich danych. Daj szanse nie tylko nam jako Twojemu nowemu pracodawcy, ale przede wszystkim także sobie!

Więcej na naszej stronie: www.meltmann.com

Wyświetleń:912