To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Warszawa.

Agent Ochrony do sklepu odzieżowego - Złote Tarasy - 13 netto

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 17:53, 1 maja 2018, ID ogłoszenia: 376413617

PRACA OD 6 KWIETNIA

Agencja Ochrony poszukuje agenta ochrony do ekskluzywnego sklepu odzieżowego na terenie Złotych Tarasów

WYMAGANIA:
- niekaralność
- spostrzegawczość
- dobra prezencja
- pełna dyspozycyjność
- dbałość o wizerunek obiektu
- doświadczenie w ochronie mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- ochrona mienia
- dbanie o bezpieczeństwo na sali sprzedażowej

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie - stawka 13 zł netto
- system premiowy
- bezpłatne przeszkolenie
- umundurowanie
- wsparcie przełożonego
- elastyczny grafik
- możliwość rozwoju osobistego
- umowę z pełną składką ZUS
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie poprzez formularz OLX swojej kandydatury ( w załączeniu CV bądź podstawowe informacje wraz z numerem telefonu)

Wyświetleń:1557
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika