Obserwuj

Administrator SAP BASIS

Bielsk Podlaski, bielski, Podlaskie Dodane o 10:21, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491601696

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim. Zatrudniamy ponad 1300 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Interesującą i samodzielną pracę
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
  • Świadczenia pracownicze: Karta Multisport, karty rabatowe na zakupy w sieci Arhelan, bony świąteczne z ZFŚS, ubezpieczenie na życie

Zadania i obowiązki:

  • Instalacja, migracja, aktualizacja, optymalizacja, monitoring i rozwiązywanie bieżących problemów z systemami SAP,
  • Tworzenie i implementacja środowiska zgodnie z najlepszymi praktykami SAP,
  • Zarządzanie procesami i transportami w SAP,
  • Zarządzanie użytkownikami,
  • Zarządzanie bazami danych i OS,
  • Utrzymanie rozwiązań opartych na chmurze.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administrator SAP BASIS.
  • Komunikatywność, profesjonalizm, samodzielność, zaangażowanie
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arhelan Sp. z o.o. Sp.k.

Młodszy specjalista ds. administracji

Administracja biurowa

24 paź

2 100 zł/mies.

od 2 100 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

od 2 100 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W naszej firmie pracuje 1200 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.
... czytaj więcej