To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

5500 zł - Konsultant - praca w nowoczesnym biurze!!! - Mokotów

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów Dodane o 10:55, 22 lutego 2019, ID ogłoszenia: 509990681

Konsultant Telefoniczny - Pracownik Biura

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów

Praca studentów i nie tylko :) zacznij swoja karierę w renomowanej firmie i fajnym biurze :)

Opis stanowiska:

• kontakt telefoniczny z obecnym klientem znanej firmy

– ciepła baza (osoby które wyraziły zgodę na kontakt i już kupiły produkt ) NIE POZYSKUJEMY NOWYCH KLIENTÓW

Oferujemy:

• wynagrodzenie podstawowe - 15,00 zł /h

• umowa o pracę po okresie próbnym (3m) lub zlecenie - do wyboru

• dobry i realny system premiowy ( 300 - pokaż numer telefonu - 0zł) + benefity (Medicover oraz Multisport )

• praca od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00

• szkolenia i kompleksowe wdrożenie do pracy

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Czekamy na twoje CV lub zgłoszenie przez formularz - oddzwonimy :)

Rekrutacje prowadzi: Agencja Doradztwa Personalnego Level Work nr Licencji 10944

Wyświetleń:1701
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Level Work

Brak zdjęcia

od 4 200 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

od 3 500 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

od 15 zł/godz.do 16 zł/godz.

3 700 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika