Obserwuj

2520!!! Kasjerów zatrudnią restauracje McDonald's w Gdańsku i Sopocie

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście Dodane o 16:14, 18 września 2018, ID ogłoszenia: 414421767
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Miesięczne wynagrodzenie brutto 2520 - przy przepracowaniu pełnego etatu (168 godzin )!!!
Wynagrodzenie za godzinę pracy z premią za brak absencji wynosi: w pierwszym miesiącu 13,00, po drugim 14,00, zaś po trzecim 15,00!

Zatrudnimy kasjerów / sprzedawców do restauracji McDonald’s w Gdańsku i Sopocie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Jeśli:
• jesteś pełnoletni (w każdym przedziale wiekowym)
• posiadasz dużo pozytywnej energii i masz wiele pomysłów
• wierzysz w swoje możliwości i wyznaczasz sobie ambitne cele
• jesteś otwarty i komunikatywny oraz lubisz pracować z ludźmi
• szybko wdrażasz się w nowe obowiązki i posiadasz umiejętność pracy w zespole
• masz poczucie humoru i uśmiech na twarzy a przy tym jesteś pozytywnie zakręcony
to trafiłeś na ofertę skierowaną właśnie do Ciebie!

Oferujemy:
• umowę o pracę - bez okresu próbnego!
• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
• elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• rozwinięty system szkoleń z możliwością rozwoju i awansu zawodowego
• prace w przyjaznej atmosferze
• premie i nagrody za dobre wyniki pracy
• atrakcyjny pakiet benefitów (karty MultiSport, zniżki na posiłki pracownicze)

Obowiązki:
• praca zgodna z określonymi standardami
• przygotowywanie i sprzedaż produktów firmy McDonald’s
• obsługa klienta i kasy fiskalnej
• przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień

UWAGA!
Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych znacznie skróci czas oczekiwania na zatrudnienie.

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłane CV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Mariola

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Gdańsk, Pomorskie, Śródmieście

Pokaż na mapie