To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

2 Slusarzy/monterow rur do Frankfurtu nad Odra od 17.08.2020

10 000 - 13 000 zł/mies.

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy

Opis stanowiska:

  • instalowanie przewodów rur, orurowania, sieci rur,
  • prace ślusarskie

Oferujemy:

-Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

-Atrakcyjne stawki godzinowe + diety (12,00€ brutto/godz. +20 € diety/dzien+ darmowe zakwaterowanie)

-Bonusowe wynagrodzenie na święta i urlop

-Opłacenie składek emerytalnych

-Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i członków rodziny

-Opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

-Doswiadczenie zawodowe

-Zajomosc jezyka niemieckiego, tak aby porozumiec sie na miejscu pracy

-Starannośc oraz sumiennośc w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-Mile widziane prawo jazdy kat. B. oraz wlasny samochód na wyjazd

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od pn.-pt.w godzinach 8:00- 16:00 pod numerem telefonu:  491 - pokaż numer telefonu -  454078

  • Dodane o 12:37, 19 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:496
  • ID ogłoszenia: 621897696

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService