Obserwuj

19zł/h - kontrola jakości na produkcji kosmetyków!

Warszawa, Mazowieckie, Targówek Dodane o 16:58, 6 marca 2019, ID ogłoszenia: 513401835
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Poszukiwane kontrolerki jakości do pracy na produkcji kosmetyków.

Lokalizacja: Warszawa, Targówek.

Zadania:

  • kontrola jakości wyrobu gotowego wg obowiązujących procedur i instrukcji jakościowych
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej procesu produkcyjnego
  • zatwierdzanie wzorców i sporządzanie planów kontroli dla komponentów na potrzeby kontroli wejściowej

Wymagania:

  • dokładność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • aktualna książeczka sanepid

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę - 19zł/h + premie!
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę i zgrany zespół
  • szkolenie wstępne dla nowych pracowników

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV przez formularz.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Level Work

Brak zdjęcia

od 4 200 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

od 3 500 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

od 15 zł/godz.do 16 zł/godz.

Obsługa klienta - konsultant NC+

Obsługa klienta / call center

wczoraj
10:59

od 2 688 zł/mies.do 5 600 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
19 zł/godz.

Warszawa, Mazowieckie, Targówek

Pokaż na mapie