To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Warszawa.

17 zł/h + WYSOKIE PREMIE - Konsultant / Pracownik Biurowy !

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów Dodane o 14:32, 29 marca 2019, ID ogłoszenia: 457648711
17 - 34 zł/godz.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Konsultant Telefoniczny/ Pracownik biura
Miejsce pracy: Warszawa Mokotów ( okolice Galerii Mokotów )

Opis stanowiska:
• budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;
• prezentacja i aktywna sprzedaż produktów do obecnych klientów firmy - ciepła baza klientów którzy znają już firmę i wyrazili zgodę na kontakt;

FAJNE I ZNANE PRODUKTY Z REKLAM TELEWIZYJNYCH !!!
NIE POZYSKUJEMY NOWYCH KLIENTÓW!!!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!!

Oferujemy:
• wynagrodzenie: pewną podstawowe (17 zł/h) 2992 zł brutto + atrakcyjny i realny system premiowy 1000 - 5000 zł + codzienne konkursy
• elastyczne godziny pracy między 9­-17 ( pon.- piątek+sobota dla chętnych);
• dopasowanie grafiku;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole;
• stabilne zatrudnienie - umowa o prace po okresie próbnym 4 miesięcy

Rekrutacje prowadzi:Agencja HR Level Work nr Licencji 17663

Prosimy o przesyłanie CV przez portal ! oddzwonimy i zaprosimy na spotkanie :)

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Wyświetleń:342
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja Level Work

Brak zdjęcia

od 3 500 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

od 3 000 zł/mies.do 3 700 zł/mies.

4 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika