Obserwuj

17,50 zł /h Pracownik produkcji Mikołów Umowa o pracę od zaraz

Mikołów, mikołowski, Śląskie, Centrum Dodane o 14:18, 23 maja 2018, ID ogłoszenia: 275540393

Inwork – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy.
W chwili obecnej dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyny

Miejsce pracy: Mikołów ul. Żwirki i Wigury

ZADANIA

- obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka)
- produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości

OCZEKUJEMY

- zdolności manualnych
- gotowości do pracy w systemie dwu zmianowym (6-14, 14-22)
- mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji

OFERUJEMY

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Rodzaj zawartej umowy - umowa o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie świąteczną, wakacyjną i inne dodatki
- Możliwość związania się z firmą na stałe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Inwork Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Kasprzaka 76 Dąbrowa Górnicza 41-300. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Brak zdjęcia

2 850 zł/mies.

2 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 940 zł/mies.

Mikołów, mikołowski, Śląskie, Centrum

Pokaż na mapie