Obserwuj

16,50 zł brutto/h Kompletowanie i pakowanie leków-NOCE

Warszawa, Mazowieckie, Wola Dodane o 13:06, 8 października 2018, ID ogłoszenia: 373942181

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników do pracy
przy KOMPLETACJI I PAKOWANIU LEKÓW

Lokalizacja: Wola (dojazd np autobusem nr 190, tramwajem nr 3)

POLECAJ NAS I ZGARNIAJ DODATKOWE PREMIE!!!!

Oferujemy:
- zatrudnienie OD ZARAZ;
- PRACĘ 22-6;;
- umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS(ubezpieczenie zdrowotne;składki rentowe, emerytalne);
- Stawkę 16,50zł brutto/h;
- szkolenia oraz miłą i przyjazną atmosferę;
- ATRAKCYJNE BONUSY.

Opis stanowiska:
- kompletacja i pakowanie leków;
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- zaangażowanie oraz chęć do pracy;
- gotowość pracy na zmiany nocne;
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV poprzez OLX, lub wysłanie sms'a o treści WOLA na nr tel. 519 - pokaż numer telefonu - oddzwonię.

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

od 2 800 zł/mies.do 3 800 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Wola

Pokaż na mapie