Obserwuj

14 zł /h Bydgoszcz Pracownik Sortowni Przesyłek Praca na Magazynie

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 15:25, 8 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 273715331

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

UWAGA NOWA LOKALIZACJA MAGAZYNU!!!
Miejsce pracy: 85-461 Bydgoszcz ul. Ernsta Petersona 4c

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanej firmie z
sektora logistycznego
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00 lub 00:00 - 09:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacji
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj inny załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 350 - 2 800 zł/mies.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie