Powierzchnia

meble kuchenne - Rypin - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 50 ogłoszeń
Leśniczówka ze strumykiem, siedlisko w lesie, działka 0,99 ha

650 000 zł

Rypin - 06 maja 2026

75 m² - 8666.67 zł/m²
Blisko jeziora, z własnym stawem i Wz

Rypin - 15 maja 2026

4 542 m² - 43.81 zł/m²
Wyjątkowy dom dla rodziny w Rypinie.

Rypin - 21 maja 2026

160 m² - 4043.75 zł/m²
Mieszkanie 37 m² po generalnym remoncie | Balkon | Lokal inwestycyjny | Rypin

Rypin - 15 maja 2026

37 m² - 4997.3 zł/m²
Dom Z Widokiem Na Jezioro !

Rypin - 02 maja 2026

130 m² - 2607.69 zł/m²
Dom 110m2 | ul. Spokojna, Rypin| 599000zł

Rypin - 06 maja 2026

110 m² - 5445.45 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam mieszkanie 35 m² "DĘBOWE ZACISZE" Gotowe do wykończenia

Rypin - Dzisiaj o 15:17

35 m² - 7857.14 zł/m²
Obniżona cena tylko do 15.05.2026 r.

Rypin - 09 maja 2026

65,40 m² - 3744.65 zł/m²
Komfortowe 57 m2 z balkonem, doskonała lokalizacja

Rypin - 22 maja 2026

57,30 m² - 3472.95 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 41.20 m² "DĘBOWE ZACISZE"

Rypin - 28 kwietnia 2026

41,20 m² - 7038.83 zł/m²
Piękny dom w zacisznej lokalizacji, blisko centrum

Rypin - 10 maja 2026

240 m² - 3541.67 zł/m²
Kamienica 360m2 centrum Rypin  -lokale + mieszkania

Rypin - 01 maja 2026

360 m²
Nowoczesny Dom

Nowoczesny Dom

979 000 zł

Rypin - 20 maja 2026

176,21 m² - 5555.87 zł/m²
Odstąpie mieszkanie RTBS na parterze - klimatyzowane

Rypin - 26 kwietnia 2026

48 m² - 4375 zł/m²
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku, na parterze - Rypin

Rypin - 05 maja 2026

51,50 m² - 4640.78 zł/m²
Nowa hala produkcyjno-magazynowa 2 037 m² | duży plac | Rypin

Rypin - Odświeżono dnia 21 maja 2026

2 037 m²
Dom w zabudowie szeregowej z garażem i piwnicą Asn

Rypin - 10 maja 2026

180 m² - 2500 zł/m²
Mieszkanie w centrum Rypina,ulMławska,winda.

Rypin - 10 maja 2026

61 m² - 7131.15 zł/m²
Osiedle Zakątek przestronne mieszkanie M8

Rypin - 26 kwietnia 2026

50,76 m² - 7200 zł/m²
Gotowa szwalnia z kompleksem nieruchomości – Rypin, inwestycja

Rypin - 09 kwietnia 2026

5 401 m²
Działka ulica Polna

Rypin - Odświeżono dzisiaj o 12:58

1 000 m² - 70 zł/m²
3 pokoje pietro 2 rypin 45m2 ul mlawska

Rypin - 20 maja 2026

45 m² - 4444.44 zł/m²
Dom trzypiętrowy 220m2 Rypin

Dom trzypiętrowy 220m2 Rypin

650 000 złdo negocjacji

Rypin - 04 maja 2026

220 m² - 2954.55 zł/m²
Działka, działki Cicha 37 ar zamiana

Rypin - 26 kwietnia 2026

3 700 m² - 80.81 zł/m²
Atrakcyjna działka Lisiny-Rypin 1500 m. kw.

Rypin - 12 maja 2026

1 500 m² - 100 zł/m²
Mieszkanie w centrum, 2 pokoje na 2 pietrze

Rypin - Odświeżono dnia 20 maja 2026

56,50 m² - 5663.72 zł/m²
Hala produkcyjno-magazynowa 1540 m² | duży plac manewrowy | Rypin

Rypin - 14 maja 2026

1 540 m²

Rypin - 14 maja 2026

1 540 m²
Działka Rypin 2,39ha

Rypin - 27 kwietnia 2026

23 946 m² - 104.4 zł/m²
Mieszkanie Rypin 37,5 m2, ul. Dłutka II piętro

Rypin - 03 maja 2026

37,50 m² - 5066.67 zł/m²
Przestronny dom z działką i zabudowaniami – gotowy do zamieszkania!

Rypin - 20 maja 2026

140 m² - 4857.14 zł/m²
Sprzedam działki budowlane

Rypin - 10 maja 2026

1 591,18 m² - 109.98 zł/m²
Wynajmę przestronne 3 pokoje (80 m²) z ogrodem i tarasem

Rypin - 19 maja 2026

80 m²
Wynajmę lokal usługowo-handlowy+ kuchnia (niezależny lokal)

Rypin - 17 maja 2026

140 m²
Mieszkanie 54m 1300 PLN od 01.06

Rypin - 08 maja 2026

54 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Rypin - Odświeżono dnia 22 maja 2026

40 m²
Mieszkanie na wynajem

Rypin - 15 maja 2026

70 m²
Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia ul. Mławska w Rypinie

Rypin - Odświeżono dnia 18 maja 2026

36,50 m²
search