Cena/m²

stary dom w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Sprzedam Dom Na Wsi

    Sprzedam Dom Na Wsi

    360 000 złdo negocjacji

    Liza Stara - 26 kwietnia 2026

    100 m² - 3600 zł/m²
    Działka budowlana z domem między Łodzią a Strykowem - Imielnik Stary

    Łódź, Górna - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    2 800 m² - 153.57 zł/m²
    Gola,dostojny pałac,niewykłe

    Gola - 04 maja 2026

    1 000 m²
    3-pokojowe mieszkanie | po odświeżeniu – Bezczynszowe

    Piekary Śląskie - 11 maja 2026

    48,09 m² - 3306.3 zł/m²
    Dom z dużą zagospodarowaną działką

    Wierzbowo - 12 maja 2026

    116 m² - 3146.55 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Zabytkowy dom z bogatą historią

    Zaręba - 20 maja 2026

    210 m² - 928.57 zł/m²
    Dom z dużą działką w Lubachowie

    Lubachów - 16 maja 2026

    140 m² - 3214.29 zł/m²
    Dom wolnostojący 140 m² z piękną działką – lasy i jeziora | Stara Wieś

    Stara Wieś - 18 maja 2026

    140 m² - 4064.29 zł/m²
    Zaciszny dom z potencjałem | Duży taras | Widok na las

    Niewistka - 10 maja 2026

    57,70 m² - 4332.76 zł/m²
    Dom z ogrodem i garażem- możliwość rozbudowania do 3 kondygnacji.

    Józefów - 11 maja 2026

    44,50 m² - 11123.6 zł/m²
    Drewniany dom z piwnicą i ogrodzeniem w wiejskiej okolicy

    Przychody - 21 maja 2026

    90 m² - 1888.89 zł/m²
    Dom Zlatna. Tu Spotyka się Cisza i Spokój.

    Złatna - 17 maja 2026

    179 m² - 3240.22 zł/m²
    Dom Premium. Basen. Zieleń - Las

    Stara Wieś - Odświeżono dnia 22 maja 2026

    200 m² - 9495 zł/m²
    Dom duża działka, połówka bliźniaka, Zaborówek ul. Porzeczkowa etap 2.

    Stare Babice - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    165 m² - 6660.61 zł/m²
    Dom w Studzionce-do zamieszkania

    Studzionka - 20 maja 2026

    100 m² - 5380 zł/m²
    Komfortowy dom z kominkiem i zadbanym ogrodem | Garaż

    Poznań, Stare Miasto - 21 maja 2026

    112,40 m² - 12446.62 zł/m²
    Magiczne siedlisko w Borach Tucholskich!

    Wętfie - 01 maja 2026

    80 m² - 4112.5 zł/m²
    dom jednorodzinny okolica Brzegu Dolnego

    Brzeg Dolny - 05 maja 2026

    100 m² - 2500 zł/m²
    Rodzinny DOM na dużej działce 1 Ha - Spokój i harmonia na co dzień

    Stare Gronowo - 13 maja 2026

    155 m² - 3548.39 zł/m²
    Nietuzinkowa nieruchomość - Dworek w UNIECKU

    Unieck - 05 maja 2026

    120 m² - 1441.67 zł/m²
    Dom wolnostojący

    Dom wolnostojący

    289 000 złdo negocjacji

    Wojsławice - 10 maja 2026

    104 m² - 2778.85 zł/m²
    Stary dom przysłupowy w Świeradowie Zdroju.

    Świeradów-Zdrój - 07 maja 2026

    120 m² - 2069.17 zł/m²
    Twój dom bez wspólnoty – 62 m² + strych drugie 62 m²

    Olszewnica Stara - 21 maja 2026

    62 m² - 7209.68 zł/m²
    Dom parterowy blisko lasu Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara - 21 maja 2026

    123 m² - 7601.63 zł/m²
    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

    519 000 złdo negocjacji

    Stare Kupiski - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    85 m² - 6105.88 zł/m²
    Wynajmę mieszkania w miejscowości Stare Bystre

    Stare Bystre - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    100 m²
    SPRZEDAM dwie sąsiadujące  działki (ROD Kalina) tworzące jedną komfortową przestrzeń 580+350m2

    Tuchola - 21 maja 2026

    930 m² - 120.97 zł/m²
    Mieszkanie z ogródkiem jak mały dom

    Rzeszów - 11 maja 2026

    43 m² - 9767.44 zł/m²
    Pilnie !!!na sprzedaż dom blisko jeziora gm Babia

    Stare Morzyce - 01 maja 2026

    47,13 m² - 6980.69 zł/m²
    Dom w zabudowie bliźniaczej Bydgoszcz MIEDZYŃ ul.Osada oferta prywatna

    Bydgoszcz - 15 maja 2026

    75 m² - 6000 zł/m²
    Dom wolnostojący - Marianowo

    Marianowo - 15 maja 2026

    100,90 m² - 6442.02 zł/m²
    Stare Bielsko | dom 88 m² + działka 899 m² | świetna okolica

    Bielsko-Biała - 07 maja 2026

    88,12 m² - 7830.23 zł/m²
    Dom trzylokalowy, dla siebie i pod najem

    Poznań, Stare Miasto - 05 maja 2026

    110 m² - 6181.82 zł/m²
    Dom kaspułowy / kapsuła mobilna całoroczna / kemping / glamping

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    38 m²
    Dom przy jeziorze | Duża zielona działka | Spokojna okolica | Konin

    Konin - 03 maja 2026

    110 m² - 3609.09 zł/m²
    Syndyk sprzeda udział 3/40 części do domu w Starym Chwalimiu

    Stary Chwalim - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    80 m² - 120.21 zł/m²
    Dom Modułowy 70 m2

    Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    69,88 m² - 2647.4 zł/m²
    Bezpośrednio! Parterowy dom wolnostojący - stan do wprowadzenia, słoneczny i energooszczędny