Cena/m²

dom rydzyna w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 78 ogłoszeń
Nowocześnie wykończony Dom Parterowy, niskie koszty utrzymania + Garaż

725 000 zł

Rydułtowy - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

101 m² - 7178.22 zł/m²
Dom, pow. 124 m2, Rytwiany, gm. Staszów

Rytwiany - 08 maja 2026

124,20 m² - 1288.24 zł/m²
Dom 160m2 z działką 3000m2

Rokotów - 16 maja 2026

160 m² - 4368.75 zł/m²
DOM + Biznes W Jednym Miejscu, 2 Wejścia,garaż

Książenice - 07 maja 2026

135 m² - 6296.3 zł/m²
Dom 5 pok. 195,85m2, Rykoszyn, gm. Piekoszów

Rykoszyn - 13 maja 2026

134,21 m² - 8188.66 zł/m²
Dom bezpośrednio bardzo dobra lokalizacja

Słupsk - 23 maja 2026

110 m² - 6681.82 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom, Leźno

Dom, Leźno

780 000 zł

Leźno - 05 kwietnia 2026

89 m² - 8764.04 zł/m²
Dom wolnostojący w okolicy Recza.

Recz - 08 maja 2026

135 m² - 5548.15 zł/m²
Siedlisko 1,74 Ha|100 Km Od Wwa|Potencjał Nowej Zabudowyiagroturystyki

Rydzyn Szlachecki - 10 maja 2026

17 400 m² - 24.14 zł/m²
Dom 132 m2 z osobnym garażem, działka 8 arów, Brzeźnica, Pustków Osiedle.

Pustków-Osiedle - 18 maja 2026

142 m² - 3549.3 zł/m²
Dom na sprzedaz przy Kanale w miejscowosci Rytel

Rytel - 27 kwietnia 2026

120 m² - 4583.33 zł/m²
dom wolnostojący

Rychtal - 05 maja 2026

214 m² - 887.85 zł/m²
Działka budowlana 39 arów nad rzeką Wkrą – Rydzyn Szlachecki

Rydzyn Szlachecki - 19 maja 2026

3 900 m² - 107.69 zł/m²
Działki budowlane 14a wraz z warunkami zabudowy, Rydzyn Szlachecki

Rydzyn Szlachecki - 20 maja 2026

1 400 m² - 71.43 zł/m²
Dom 100 m2 jednorodzinny w dobrej lokalizacji

Nowe Chrusty - Odświeżono dnia 11 maja 2026

100 m² - 5600 zł/m²
Dom na sprzedaż Rydzyna

Dom na sprzedaż Rydzyna

720 000 złdo negocjacji

Rydzyna - 22 maja 2026

200 m² - 3600 zł/m²
Dom na sprzedaż 285 m2

Rzgów - Dzisiaj o 07:26

285 m² - 3701.75 zł/m²
Dom w kameralniej inwestycji | Garaż | bez Pcc

Rączna - 14 maja 2026

155,47 m² - 7654.21 zł/m²
Dom 417 m2 | 12 pokoi | dla rodziny lub inwestycje

Kraków, Bronowice - 27 kwietnia 2026

417,20 m² - 7790.03 zł/m²
Dom Z Klimatem I Charakterem!

Racibórz - 20 maja 2026

205 m² - 4048.78 zł/m²
Dom Rąbień super oferta

Rąbień - 13 maja 2026

130 m² - 10376.92 zł/m²
Wykończony dom z 2023r. w Wymarzonej lokalizacji dla Wymagających!

Szczerbice - 20 maja 2026

129 m² - 7906.98 zł/m²
* Dom 4 min od centrum miasta 2.5km od płyty rynku Rybnik

Rybnik - 22 maja 2026

194 m² - 6180.41 zł/m²
Dom wolnostojący

Dom wolnostojący

1 200 000 złdo negocjacji

Łukowice Brzeskie - 13 maja 2026

175 m² - 6857.14 zł/m²
Dom 500m2 z potencjałem inwestycyjnym.

Długosiodło - Odświeżono dnia 11 maja 2026

509 m² - 1944.99 zł/m²
Domy Leszno

Domy Leszno

549 000 zł

Rydzyna - 10 maja 2026

88 m² - 6238.64 zł/m²
Dom premium dla rodziny

Zaścianki - 07 maja 2026

215,70 m² - 6949.47 zł/m²
Budynek inwestycyjny

Budynek inwestycyjny

5 200 000 złdo negocjacji

Rydzynki - Odświeżono dnia 21 maja 2026

564,12 m² - 9217.9 zł/m²
Dom 240 m² z 3 wejściami i dużą działką 1258 m² – osiedle Kuźniczka

Kędzierzyn-Koźle - 19 maja 2026

240 m² - 4125 zł/m²
Dom z pomieszczeniem usługowym

Ćmielów - 28 kwietnia 2026

130 m² - 576.92 zł/m²
Dom wolnostojący Rzędzianowice na wynajem

Mielec - 28 kwietnia 2026

160 m²
Dom 200 M2, Budynki Gosp. 170m2, Działka 5106m2

Pleszew - 07 maja 2026

200 m² - 5950 zł/m²
dom 40m 2 pok wolnostojący ekonom.co.kominkowe,możliwość parkowania,

Częstochowa, Podjasnogórska - 15 maja 2026

40 m²
Dom 82m2 Rybnik  stan deweloperski

Rybnik - 26 kwietnia 2026

82 m² - 5719.51 zł/m²
Dom wolnostojący 100 m² - Rzystnowo, zachodniopomorskie

Rzystnowo - 09 maja 2026

97,90 m² - 3064.35 zł/m²
Dom na sprzedaż.

Rydułtowy - 06 maja 2026

150 m² - 5200 zł/m²
Dom w Radzyniu Podlaskim/rezerwacja/

Dom w Radzyniu Podlaskim/rezerwacja/

320 000 złdo negocjacji

Radzyń Podlaski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

110 m² - 2909.09 zł/m²
Dom wolnostojący z dużą działką w Ryńsku

Wąbrzeźno - 16 maja 2026

106 m² - 4056.6 zł/m²
search