Cena/m²

dom modułowy 80m2 w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 84 ogłoszenia
Dom modułowy całoroczny 80m2 z poddaszem. Teraz dom z ekspozycji w cenie 219900zł

219 900 złdo negocjacji

Wielgolas Brzeziński - 07 maja 2026

80 m² - 2748.75 zł/m²
Dom z antresola mobilny 35m2 + 15m2 producent domek modułowy NOWY

Poznań, Naramowice - Odświeżono dzisiaj o 08:54

35 m² - 3685.71 zł/m²
domek drewniany letniskowy działkowy z drewna altanka domy dom WARBIT

Olsztyn - Odświeżono dnia 23 maja 2026

Nowoczesny Dom Modułowy 42,75 M² – Dostępny Od Ręki

Warszawa - 20 maja 2026

42,75 m² - 3481.4 zł/m²
Dom Modułowy 42m2

Mszczonów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

42 m² - 1547.57 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom Modułowy DOMIKO - konstrukcja stalowa do 100m2 Toruń i Cała Polska

Toruń - 15 maja 2026

100 m² - 4000 zł/m²
Dom Parterowy Modułowy 60m2

Mińsk Mazowiecki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

51 m² - 3429.41 zł/m²
Dom/Domek modułowy o powierzchni 32 m/2

Targowisko - Odświeżono dnia 23 maja 2026

32 m² - 4556.25 zł/m²
Dom mobilny modułowy, całoroczny od producenta 52,5 m² TRES

Września - 13 maja 2026

Dom modułowy,  mobilny , pow. zabudowy 40 m2, całoroczny.

Warszawa, Mokotów - 18 maja 2026

40 m² - 2747.5 zł/m²
Dom modułowy 45m2 do umeblowania

Dom modułowy 45m2 do umeblowania

139 000 złdo negocjacji

Lechów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

45 m² - 3088.89 zł/m²
domek drewniany działkowy letniskowy ocieplony dom z drewna dom WARBIT

Olsztyn - Odświeżono dnia 22 maja 2026

domek drewniany domki drewniane modułowe dom z drewna ocieplony WARBIT

Olsztyn - Odświeżono dnia 23 maja 2026

35 m² - 2428.57 zł/m²
Dom Modułowy 35/50/70/125 m² – Całoroczny/ Letniskowy

Starachowice - 21 maja 2026

35 m² - 3142.86 zł/m²
Prefabrykowany dom modułowy

Gdańsk, Śródmieście - 10 maja 2026

40 m² - 3225 zł/m²
Dom mobilny modułowy, całoroczny od producenta 50 m² MADERA

Września - 13 maja 2026

Dom modułowy parterowy, całoroczny 70m2

Halinów - 14 maja 2026

71 m² - 2674.65 zł/m²
Dom Modułowy, całoroczny, nowoczesny, energooszczędny, pod klucz

Raba Niżna - Odświeżono dnia 22 maja 2026

70 m² - 4500 zł/m²
Dom Modułowy 76,8 m2

Elbląg - Odświeżono dzisiaj o 06:06

76,80 m² - 2539.06 zł/m²

Poznań, Naramowice - Odświeżono dzisiaj o 08:54

35 m² - 3685.71 zł/m²
Dom Modułowy 76,8 m2 całoroczny mieszkalny

Starogard Gdański - Odświeżono dnia 23 maja 2026

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Dom Modułowy 70 m2

Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 21 maja 2026

69,88 m² - 2647.4 zł/m²
Dom Całoroczny Z Antresolą I Tarasem - 50 Km Od Warszawy

Adamowo - 01 maja 2026

62 m² - 5758.06 zł/m²
Dom mobilny catoroczny, dom modułowy, tiny house

Leźno - 04 maja 2026

30 m² - 2633.33 zł/m²
Dom modułowy 76,8 m2

Zielona Góra - Odświeżono dnia 23 maja 2026

76,80 m² - 2669.27 zł/m²
Dom z płyty warstwowej plus wełna CAŁOROCZNY NOWY

Ołpiny - Odświeżono dnia 11 maja 2026

42 m² - 4523.81 zł/m²
Dom centrum:fotowoltaika,pompa ciepła,rekuperacja,dom energooszczędny

Stargard - 23 maja 2026

102 m² - 8823.52 zł/m²
Dom 69 m2 zgłoszenie / pozwolenie

Piotrków Trybunalski - Odświeżono dnia 23 maja 2026

69 m² - 2826.09 zł/m²
Dom modułowy 76,8 m2

Mińsk Mazowiecki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

76,80 m² - 2669.27 zł/m²

Wielgolas Brzeziński - 07 maja 2026

80 m² - 2748.75 zł/m²
Domek mobilny dom całoroczny na kołach modułowy holenderski Nowy

Kiełpino - Odświeżono dnia 21 maja 2026

Dom modułowy całoroczny

Dom modułowy całoroczny

71 000 złdo negocjacji

Boruja - 20 maja 2026

52 m² - 1365.38 zł/m²
Dom modułowy całoroczny domek mobilny PRODUCENT ENTRE

Września - 13 maja 2026

Dom modułowy 65m2

Mrągowo - 23 maja 2026

65 m² - 2384.62 zł/m²
Dom modułowy TONSBERG | Pow.zabudowy 102 m² | 3 sypialnie |

Koszalin - 07 maja 2026

Dom modułowy 35m2 całoroczny

Kielce - 18 maja 2026

DOM Domek Mobilny Całoroczny 10 x 3.5 w pełni wyposażony

Radom - Odświeżono dnia 14 maja 2026

Dom modułowy domek mobilny 48 m² nowy całoroczny VERDE

Września - 13 maja 2026

Dom Modułowy 34,40 m2 całoroczny mieszkalny / Stan pod klucz / 20FT EXPANDABLE HOUSE

Słubice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

34,40 m² - 1598.81 zł/m²
Dom bezpośrednio bardzo dobra lokalizacja

Słupsk - 23 maja 2026

110 m² - 6681.82 zł/m²
Dom Mobilny 50m2

Dom Mobilny 50m2

265 000 zł

Mikołów, Dąbrowa - Odświeżono dnia 21 maja 2026

search