Powierzchnia

z linią brzegową jeziora - Podkarpackie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Działka Bud – Rekr. W Bieszczadach, Widok Na Jezioro, Lasy I Góry

223 500 zł

Olchowiec - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 092 m² - 204.67 zł/m²
Widokowa działka z WZ Blisko Brzozowa!

Górki - 22 maja 2026

5 425 m² - 24.33 zł/m²
Działka 200 M od Jeziora Tarnobrzeskiego

Chmielów - 12 maja 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
38 ar przy A4! Łańcut | III klasa ziemi | Dojazd z autostrady

Łańcut - 21 maja 2026

3 845 m² - 19.51 zł/m²
Domek z własnym jacuzzi, kominek, klimatyzacja +dostęp sauna basen

Solina - 21 maja 2026

35 m² - 6454.29 zł/m²
Dom w Lipniku

Dom w Lipniku

350 000 zł

Lipnik - 17 maja 2026

100 m² - 3500 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowy Borek 1,3675 ha- w trakcie Wz zagrodowa

Nowy Borek - 04 maja 2026

13 675 m² - 9.43 zł/m²
Bardzo ładny, zadbany i funkcjonalny dom

Dębica - 03 maja 2026

140 m² - 4971.43 zł/m²
Działka budowlana 12500 m² blisko lasu, rzeki, gór

Wybrzeże - 27 kwietnia 2026

12 500 m² - 10.32 zł/m²
Działka 17 ar media warunki zabudowy dojazd asfaltowy WZ Jadachy OKAZJA 4000 PLN/AR

Jadachy - 09 maja 2026

1 700 m² - 40 zł/m²
Działka inwestycyjna 5,75 ar-Jezioro Tarnobrzeskie

Chmielów - 17 maja 2026

575 m² - 191.3 zł/m²
Sprzedam działkę 1,21 ha – 25 ary budowlane + 96 arów lasu – brak sąsiadów -  jedyna taka

Jelna - Odświeżono dnia 20 maja 2026

12 097 m² - 20.58 zł/m²
Domek z jacuzzi, kominek, klimatyzacja, sauna - gotowy do korzystania

Solina - 21 maja 2026

35 m² - 7342.86 zł/m²
Działka 18,5  ar Bieszczady – 300 m od Jeziora Solińskiego | WZ | media |

Zawóz - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 800 m² - 194.44 zł/m²
Działka rekreacyjna - Wujskie k. Sanoka, widok na Bieszczady

Wujskie - 02 maja 2026

3 200 m² - 21.56 zł/m²
Dom z linią brzegową, oaza spokoju

Ożanna - 16 maja 2026

87 m² - 33448.28 zł/m²
Piękna działka - 13,6 ar - WZ

Łańcut - 07 maja 2026

1 363 m² - 179.75 zł/m²
Obniżka ceny !!! Działka budowlana z WZ-ką w spokojnej okolicy

Budy Łańcuckie - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 312 m² - 66.31 zł/m²
Działka budowlana w Uhercach Mineralnych  przy drodze na Solinę

Uherce Mineralne - 22 kwietnia 2026

2 851 m² - 87.69 zł/m²
Dom na 14,36 ha działce, 18 km od Rzeszowa

Markowa - 12 maja 2026

140,92 m² - 23417.54 zł/m²
Działka 14,81a Borki Nizińskie - media, WZ

Borki Nizińskie - 12 maja 2026

1 481 m² - 77.65 zł/m²
Działki budowlane w Jedliczu z mediami i z wydanymi Warunkami Zabudowy

Jedlicze - 11 maja 2026

998 m² - 125 zł/m²
Budynek rekreacyjno letniskowy Zawóz (Bieszczady) Jezioro Solińskie

Zawóz - 07 maja 2026

296 m²
Wyjątkowa Nieruchomość Mieszkalno–Usługowa W Bieszczadach

Wołkowyja - 12 maja 2026

435 m²
Braciejowa - na sprzedaż działka 24,48 ar widokowa

Braciejowa - 08 maja 2026

2 448 m² - 60 zł/m²
Zawóz 10a sprzedaż

Zawóz - 15 maja 2026

1 000 m² - 399 zł/m²
Działka 14,36 ha Markowa, powiat łańcucki

Markowa - 12 maja 2026

143 600 m² - 22.98 zł/m²
Kompleks działek przy Jeziorze Sieniawskim.

Sieniawa - 07 maja 2026

4 600 m² - 26.09 zł/m²
Działki  w Sieniawie

Sieniawa - 22 maja 2026

1 500 m² - 100 zł/m²
Działka rolna Bachórzec

Działka rolna Bachórzec

85 000 złdo negocjacji

Bachórzec - 23 maja 2026

7 450 m² - 11.41 zł/m²
Piękna działka z Wz pod lasem w Tyczynie

Tyczyn - 18 maja 2026

2 600 m² - 190.38 zł/m²
Wetlina | 2 domy + działka + projekt budynku 726m2

Wetlina - 31 marca 2026

125 m² - 14000 zł/m²
Sprzedaż 3 działek – Lipiny (okolice Pilzna i Chotowej)

Lipiny - 18 maja 2026

110 m² - 900 zł/m²
Działka budowlana 1188 m² w spokojnej okolicy

Krzemienica - 20 kwietnia 2026

1 188 m² - 172.56 zł/m²
Działka na stoku, Mchawa, Bieszczady

Mchawa - 17 maja 2026

1 152 m² - 85.07 zł/m²
Działka budowlana 29 arów

Działka budowlana 29 arów

185 000 złdo negocjacji

Nawsie Kołaczyckie - 16 maja 2026

2 900 m² - 63.79 zł/m²
SPRZEDAM dom w Tarnobrzegu, Miechocin-2 km od  Jeziora Tarnobrzeskiego

Tarnobrzeg - 15 maja 2026

176,02 m² - 5453.93 zł/m²
Działka budowlana w okolicach Jeziora Tarnobrzeskiego

Tarnobrzeg - 11 maja 2026

1 300 m² - 180 zł/m²
Działka na sprzedaż

Faliszówka - 11 maja 2026

5 500 m² - 13 zł/m²
Działka komercyjna 9221 m² blisko lasu i jeziora

Solina - 20 kwietnia 2026

9 221 m² - 74.83 zł/m²
search