Cena

Nieruchomości - Panoszów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sieraków Śląski bliźniak st. surowy zamknięty

Sieraków Śląski bliźniak st. surowy zamknięty

259 000 zł

Sieraków Śląski - 15 maja 2026

222 m² - 1166.67 zł/m²
Dom jednorodzinny + pole uprawne

Dom jednorodzinny + pole uprawne

400 000 złdo negocjacji

Ługi-Radły - 10 maja 2026

100 m² - 4000 zł/m²
Mieszkanie 50m3 ! Bezczynszowe !

Wędzina - Odświeżono dnia 22 maja 2026

49 m² - 3653.06 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje, parter, Wędzina, gmina Ciasna

Wędzina - 30 kwietnia 2026

76 m² - 3026.32 zł/m²
Piękna, ustawna działka pod lasem Wędzina!

Wędzina - 27 kwietnia 2026

2 676 m² - 55.68 zł/m²
Dom 15 min od Lublińca –  160 m² z ogrodem marzeń!

Sieraków Śląski - 12 maja 2026

160 m² - 5312.5 zł/m²
Sprzedam dom Sieraków śląski

Sprzedam dom Sieraków śląski

339 000 złdo negocjacji

Sieraków Śląski - 21 maja 2026

128 m² - 2648.44 zł/m²
Działki budowlane

Sieraków Śląski - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 135 m² - 57.27 zł/m²
Mieszkanie kawalerka

Sieraków Śląski - 12 maja 2026

20 m²
Mieszkanie kawalerka

Sieraków Śląski - 27 kwietnia 2026

20 m²
Okazja ! Działki na sprzedaż - działki budowlane - działka budowlana !

Sieraków Śląski - 24 kwietnia 2026

1 143 m² - 83.11 zł/m²
Działka budowlana Zborowskie 1402 m2

Zborowskie - 15 maja 2026

1 402 m² - 85.59 zł/m²
Sprzedam dom mieszk. jednorodz.  faktura VAT

Węzina - 04 maja 2026

128 m² - 2617.19 zł/m²
Działki budowlane Sieraków Śląski

Sieraków Śląski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

9 600 m² - 7.81 zł/m²
Wyjątkowy Dom z własnym stawem | Premium |

Sieraków Śląski - 02 maja 2026

164 m² - 7804.88 zł/m²
Działki inwestycyjne Zborowskie, gm. Ciasna - okazja !

Zborowskie - 08 maja 2026

1 m² - 499000 zł/m²
działka  budowlana

działka budowlana

99 000 złdo negocjacji

Zborowskie - 27 kwietnia 2026

927 m² - 106.8 zł/m²
Dom na sprzedaż, Kamińsko

Kamińsko - 19 maja 2026

101 m² - 4900.99 zł/m²
Działka usługowa,4,9ha przy Dk11 blisko  S11,

Sieraków Śląski - 08 maja 2026

49 851 m² - 19.96 zł/m²
Budynek rekreacyjny - idealny na wypoczynek

Kamińsko - 28 kwietnia 2026

35 m² - 7142.86 zł/m²
Działka 8a blisko lasu w miejscowości Kamińsko

Kamińsko - 15 maja 2026

800 m² - 73.75 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji

Jeżowa - 10 maja 2026

1 023 m² - 73.31 zł/m²
Nowoczesny wolnostojący dom z dużą działką pod miastem

Jeżowa - 24 kwietnia 2026

123 m² - 3243.9 zł/m²
Urocze, leśne domki letniskowe przy jeziorze! Kucoby!

Kucoby - 19 maja 2026

49 m² - 2959.18 zł/m²
Malownicza działka budowlana w Kamińsku gm. Przystajń

Kamińsko - 16 maja 2026

1 064 m² - 84.59 zł/m²
Sprzedam działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Kamińsku

Kamińsko - 07 maja 2026

880 m² - 78.41 zł/m²
Apartamenty z pompą ciepła i tarasem w Ciasnej. Nowe

Ciasna - Odświeżono dnia 20 maja 2026

124 m² - 4588.71 zł/m²
Działka 1867 m² z mediami + domek prefabrykowany 70 m² i garaż

Kucoby - 30 marca 2026

1 867 m² - 112.48 zł/m²
Działka Letniskowa Blisko lasu w Pawełkach

Pawełki - 15 maja 2026

1 069 m² - 60.8 zł/m²
Lokal usługowo/handlowy Wynajem

Lokal usługowo/handlowy Wynajem

2 000 złdo negocjacji

Przystajń - Odświeżono dnia 17 maja 2026

120 m²
Lokal usługowo-handlowy /WYNAJEM

Przystajń - 27 kwietnia 2026

100 m²
Sprzedam mieszkanie w szeregowcu.

Sprzedam mieszkanie w szeregowcu.

290 000 złdo negocjacji

Klekotna - 28 kwietnia 2026

95,80 m² - 3027.14 zł/m²
TEREN POD S11 !! Siedlisko dla inwestora. Dom i budynki koło Lublińca.

Łagiewniki Wielkie - 13 maja 2026

450 m² - 1022.22 zł/m²
Obiekt Handlowo-Usługowy Z Parkingiem

Przystajń - 15 kwietnia 2026

730 m²
Syndyk sprzeda udział w domu z działką

Dzielna - 11 maja 2026

81,99 m² - 441.82 zł/m²
Dom mieszkalny jednorodzinny z dużą działką 900m2

Glinica - 22 maja 2026

92 m² - 5543.48 zł/m²
Działka budowlana z dostępem do mediów

Glinica - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 464 m² - 105.87 zł/m²
Dom wolnostojacy w Bodzanowicach z działką

Bodzanowice - 22 maja 2026

130 m² - 2923.08 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Bodzanowice - Odświeżono dnia 20 maja 2026

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Panoszów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon