Cena

Nieruchomości - Nowa Sól - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy 178 ogłoszeń
    Lokal do wynajęcia

    Lokal do wynajęcia

    3 000 zł

    Nowa Sól - 22 maja 2026

    100 m²
    Sprzedam dom wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący

    550 000 złdo negocjacji

    Nowa Sól - Dzisiaj o 07:07

    80 m² - 6875 zł/m²
    Mieszkanie dwupokojowe

    Nowa Sól - 07 maja 2026

    47 m²
    Mieszkanie na wynajem

    Mieszkanie na wynajem

    1 400 złdo negocjacji

    Nowa Sól - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    37 m²
    Mieszkanie 3-pokoje z balkonem, ul. Staszica

    Nowa Sól - 13 maja 2026

    50,20 m² - 5159.36 zł/m²
    Inwestycyjne I 1 piętro I Oddzielna kuchnia

    Nowa Sól - 20 maja 2026

    48,31 m² - 4119.23 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w centrum

    Nowa Sól - 13 maja 2026

    66,86 m² - 6715.52 zł/m²
    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy

    Nowa Sól - 27 kwietnia 2026

    45 m² - 4777.78 zł/m²
    Mieszkanie 2-pokojowe w SUPER LOKALIZACJ!!!

    Nowa Sól - 21 maja 2026

    52,30 m² - 8011.47 zł/m²
    Mieszkanie 3 pokojowe | 61, 5 m2 | blok| balkon

    Nowa Sól - 15 maja 2026

    61,50 m² - 5284.55 zł/m²
    Mieszkanie 4 pokojowe w centrum , II piętro.

    Nowa Sól - 22 maja 2026

    103,50 m² - 3661.84 zł/m²
    3 pokoje/kamienica/ul.Wrocławska

    Nowa Sól - 23 maja 2026

    60 m² - 3833.33 zł/m²
    Mieszkanie 40 metrów z prywatnym parkingiem

    Nowa Sól - 07 maja 2026

    40 m² - 5750 zł/m²
    Lokal do wydzierżawienia handlowo/usługowo/biurowy

    Nowa Sól - 22 maja 2026

    180 m²
    Działka pod dom jednorodzinny 974m²

    Nowa Sól - 15 maja 2026

    946 m² - 104.65 zł/m²
    Sprzedam działki  –3 km od Nowej Soli, przy lesie, WZ, spokojna okolic

    Nowa Sól - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    946 m² - 136.36 zł/m²
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Osiedle Konstytucji 3 Maja

    Nowa Sól - 21 maja 2026

    61,30 m² - 5040.78 zł/m²
    Dzialka Jodlow - Gmina Nowa Sol

    Nowa Sól - Dzisiaj o 06:56

    1 655 m² - 169.18 zł/m²
    Mieszkanie 2-pokojowe | 1 piętro | Nowa Sól

    Nowa Sól - 14 maja 2026

    32,06 m² - 5770.43 zł/m²
    Mieszkanie w centrum miasta - niski czynsz

    Nowa Sól - 27 kwietnia 2026

    40,16 m² - 4955.18 zł/m²
    Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania

    Nowa Sól - 15 maja 2026

    43,80 m² - 7968.04 zł/m²
    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie

    349 000 złdo negocjacji

    Nowa Sól - 11 maja 2026

    47,52 m² - 7344.28 zł/m²
    Mieszkanie idealne pod inwestycję * Najlepszy adres   * Centrum miasta

    Nowa Sól - 22 maja 2026

    42,61 m² - 9035.44 zł/m²
    Mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia

    Nowa Sól - 13 maja 2026

    66,86 m² - 6715.52 zł/m²
    Mieszkanie na sprzedaz- 2 pokoje, 40,5m2, Centrum Nowej Soli

    Nowa Sól - 29 kwietnia 2026

    40,50 m² - 5382.72 zł/m²
    Nowość! Dom Nowa Sól

    Nowa Sól - 28 kwietnia 2026

    94,22 m² - 8798.56 zł/m²
    Lokal użytkowy do sprzedaży

    Lokal użytkowy do sprzedaży

    1 500 000 złdo negocjacji

    Nowa Sól - 22 maja 2026

    700 m²
    Wynajem lub Sprzedaż

    Nowa Sól - Odświeżono dzisiaj o 16:11

    19 m²
    Mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie, ul. 8 maja

    Nowa Sól - 08 maja 2026

    35 m² - 6742.86 zł/m²
    Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku

    Nowa Sól - 15 maja 2026

    49 m² - 10183.67 zł/m²
    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Nowa Sól, os. Kopernika | 48 m²

    Nowa Sól - 04 maja 2026

    48 m² - 5312.5 zł/m²

    Nowa Sól - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    946 m² - 136.36 zł/m²
    PREMIUM Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie Nowa Sól!!!

    Nowa Sól - 30 marca 2026

    64,27 m² - 6534.93 zł/m²
    Elegancki Dom w Otoczeniu Zieleni - działka 5200m2

    Nowa Sól - 16 maja 2026

    215,55 m² - 9046.62 zł/m²
    Sprzedam dom wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący

    550 000 złdo negocjacji

    Nowa Sól - Dzisiaj o 07:07

    80 m² - 6875 zł/m²
    Po generalnym remoncie, stylowe wnętrze, gotowe do zamieszkania

    Nowa Sól - 19 maja 2026

    74 m² - 7229.73 zł/m²
    Mieszkanie 4 pok. II piętro w bloku Arciszewskiego

    Nowa Sól - 29 kwietnia 2026

    59,34 m² - 5729.69 zł/m²
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Nowa Sól - 29 kwietnia 2026

    43,44 m² - 8287.29 zł/m²
    Działka budowlana - Nowa Sól, Stare Żabno, ulica Leszczynowa.

    Nowa Sól - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    447 m² - 248.32 zł/m²
    3 pokoje na II piętrze/centrum/balkon

    Nowa Sól - 05 maja 2026

    56,80 m² - 5193.66 zł/m²
    M2- loggia, winda, kom. lok., prywatne miejsce parkingowe

    Nowa Sól - 21 maja 2026

    42,80 m² - 8995.33 zł/m²
    Działki w Lubieszowie w super lokalizacji

    Nowa Sól - 28 kwietnia 2026

    672 m² - 171.13 zł/m²
    Mieszkanie 3-pokojowe - 6. Dzielnica

    Nowa Sól - 09 maja 2026

    60,20 m² - 10797.34 zł/m²
    Lokal usługowo-handlowy w centrum miasta | 40 m2

    Nowa Sól - 15 maja 2026

    40 m²
    Gruzja-Batumi apartament z widokiem na morze

    Nowa Sól - Dzisiaj o 12:26

    47,15 m²
    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem-centrum miasta

    Nowa Sól - 04 maja 2026

    50,50 m² - 5049.5 zł/m²
    Kawalerka po remoncie Witosa Nowa Sól

    Nowa Sól - 08 maja 2026

    28,58 m² - 8047.59 zł/m²
    Działki pomiędzy strefą ekonom. a S3 - 20 PLN/m2

    Nowa Sól - 14 maja 2026

    5 826 m² - 20 zł/m²
    search

    Popularne wyszukiwania

    • lokal

    • garaż