Cena/m²

sprzedam mieszkanie do remontu - Wrocław - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 111 ogłoszeń
Sprzedam gotowiec inwestycyjny, 4 pokoje, stare miasto, Victoria, Wynajęte

940 000 zł

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dnia 18 maja 2026

69,51 m² - 13523.23 zł/m²
Przytulne, mieszkanie na sprzedaż w dobrej lokalizacji, Gliniana

Wrocław, Krzyki - 17 maja 2026

59,26 m² - 11812.35 zł/m²
Sprzedam mieszkanie własnościowe 47m2 Wrocław Huby  dolnośląskie

Wrocław, Krzyki - Odświeżono dnia 22 maja 2026

47 m² - 13191.49 zł/m²
Klecina: Mieszkanie w domu | 50% ogrodu

Wrocław, Krzyki - 12 maja 2026

56,60 m² - 7049.47 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie na Szpitalnej do remontu

Wrocław, Stare Miasto - 11 maja 2026

53,10 m² - 9510.36 zł/m²
Mieszkanie 85 m² w odrestaurowanej kamienicy

Wrocław, Śródmieście - 20 maja 2026

85,49 m² - 8176.39 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam mieszkanie Kuzniki, ul. Sarbinowska

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dnia 23 maja 2026

35,90 m² - 10306.41 zł/m²
Po remoncie |Duży balkon | 2 miejsca postojowe |

Wrocław, Fabryczna - 20 maja 2026

62,11 m² - 11576.24 zł/m²
Nowa cena! Bez pośredników. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto Szczepin

Wrocław, Stare Miasto - 04 maja 2026

47,80 m² - 10460.25 zł/m²
Mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy

Wrocław - 17 maja 2026

37,86 m² - 14527.21 zł/m²
Bezpośrednio / mieszkanie ul. Krzycka / do remontu

Wrocław, Krzyki - 09 maja 2026

52,88 m² - 8112.71 zł/m²
Mieszkanie przy ul. Wysokiej | do remontu

Wrocław, Stare Miasto - 04 maja 2026

63,98 m² - 8361.99 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie (Bez Pośredników)

Wrocław, Fabryczna - 10 maja 2026

61,02 m² - 11766.63 zł/m²
REZERWACJA. BRANIBORSKA, 3 pokoje, po GENERALNYM remoncie, balkon, idealne pod wynajem