Cena/m²

dąbrowskiego - Pomorskie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 75 ogłoszeń
3 ustawne słoneczne pokoje | Idealna lokalizacja

3 ustawne słoneczne pokoje | Idealna lokalizacja

769 000 zł

Gdynia, Dąbrowa - 22 maja 2026

61,60 m² - 12483.77 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie z widokiem na las Gdynia Dąbrowa  51,5 m²

Gdynia, Dąbrowa - Odświeżono dzisiaj o 16:06

51,50 m² - 14000 zł/m²
Nowoczesne Mieszkanie W Kamienicy

Tczew - 09 maja 2026

41,70 m² - 9688.25 zł/m²
2 pokoje + ogródkiem | Allcon | Gotowe | 3,3 metry wysokości |

Gdynia, Dąbrowa - Dzisiaj o 09:43

38,87 m² - 15153.07 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie na parterze I Spokojne miejsce I Dąbrówka

Dąbrówka - 08 maja 2026

39,30 m² - 5725.19 zł/m²
Kawalerka | Parter | Niskie koszty utrzymania | Debrzno, ul.Kościuszki

Debrzno - 20 maja 2026

18 m² - 5666.67 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie dwupokojowe (z dwoma balkonami) na Osiedlu Sportowym

Lębork - 21 maja 2026

50 m² - 7500 zł/m²
Dostępne od ręki | Nowy blok | Ogródek | Miejsce postojowe i komórka

Kowale - 21 maja 2026

40,22 m² - 12158.13 zł/m²
Kameralne 4 pokojowe mieszkanie z kominkiem

Rumia - 22 maja 2026

77,60 m² - 9909.79 zł/m²
Nowe 2-poziomowe mieszkanie z ogrodem 76,82 m² Nowe Banino / Dąbrowa

Gdańsk, Osowa - 20 maja 2026

76,82 m² - 8461.34 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż - Wolny Dwór

Wolny Dwór - 15 maja 2026

56,89 m² - 5185.45 zł/m²
Rewelacyjna słoneczna kawalerka w Rumi

Rumia - 17 maja 2026

24 m² - 12916.63 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 39m2 + balkon Bezpośrednio

Gdańsk - 20 maja 2026

39,45 m² - 10900 zł/m²
Nowe mieszkanie 2 pokojowe w Lęborku!

Lębork - Odświeżono dnia 15 maja 2026

46,73 m² - 8495.61 zł/m²
Dwupoziomowe mieszkanie z garażem

Gdynia - 11 maja 2026

44,29 m² - 10950.55 zł/m²
Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta.

Lębork - 15 maja 2026

45 m² - 7300 zł/m²
Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie

Lębork - 15 maja 2026

38 m² - 10657.89 zł/m²
Stylowe 2 pokoje mieszkanie z balkonem !

Gdynia, Dąbrowa - 16 maja 2026

46,10 m² - 15726.68 zł/m²
Nowe 3 Pokoje + Ogródek 100M2 Z Tarasem + Parking/Komórka + Zobacz Sam

Tczew - 18 maja 2026

50 m² - 8900 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje z parkingiem ogródek ul Dąbka Gdańsk Ujeścisko od Właściciela

Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

37,07 m² - 13191.26 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe ok. 36m VII Dwór ul. Rodakowskiego, bezpośrednio

Gdańsk, Strzyża - 16 maja 2026

36 m² - 13611.11 zł/m²
Słoneczne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta

Lębork - 20 maja 2026

58,05 m² - 5839.79 zł/m²
% PROMOCJA CENOWA - 30 tys. - Wygodne 2 POKOJE z balkonem - Centrum %

Debrzno - 13 maja 2026

53,98 m² - 3686.55 zł/m²