Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Darłowo - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 47 ogłoszeń
3 pokojowe  przytulne  mieszkanie z pięknym tarasem

3 pokojowe przytulne mieszkanie z pięknym tarasem

799 000 złdo negocjacji

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 22 maja 2026

66,19 m² - 12071.31 zł/m²
Przestronne mieszkanie 66,90 m2 w sercu Darłowa na sprzedaż

Darłowo, Centrum - 29 kwietnia 2026

67 m² - 6268.66 zł/m²
Apartament nad morzem - Darłowo

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 23 maja 2026

52,10 m² - 13051.82 zł/m²
Darłowo - 4 pokoje z duszą blisko Bałtyku !

Darłowo - 19 maja 2026

55,73 m² - 7159.52 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Darłowo

Darłowo - 16 maja 2026

47,78 m² - 7325.24 zł/m²
Mieszkanie, Darłowo

Darłowo - 17 maja 2026

45,93 m² - 10015.24 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przestronne mieszkanie w Centrum Darłowa 7

Darłowo, Centrum - 06 maja 2026

52,47 m² - 6098.72 zł/m²
Nadmorski apartament 18,17m2 Darłówko na sprzedaż

Darłowo, Centrum - 06 maja 2026

18,17 m² - 12933.41 zł/m²
Darłowo | 2 pokoje | po generalnym remoncie | brak PCC

Darłowo - 28 kwietnia 2026

32,50 m² - 9846.15 zł/m²
Apartament nad morzem 12,42 m2 Darłówko na sprzedaż

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 20 maja 2026

12,42 m² - 14895.33 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej willi z 1928 roku | 105 m² | garaż

Darłowo - 13 maja 2026

105,80 m² - 6143.67 zł/m²
Mieszkanie w centrum miasta - Wenedów

Darłowo - 04 maja 2026

44 m² - 7477.27 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe  przy plaży Darłowo na sprzedaż

Darłowo, Darłówko - 29 kwietnia 2026

41,13 m² - 13542.43 zł/m²
Darłowo- apartament z systemem  Smart Home+parking

Darłowo - 18 maja 2026

29,75 m² - 12605.04 zł/m²
Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie

Darłowo - 14 maja 2026

38 m² - 8026.32 zł/m²
W pełni umeblowany kompaktowy apartament  tylko 350 m od morza - taras

Darłowo - 28 kwietnia 2026

26,92 m² - 14227.34 zł/m²
Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Darłowie

Darłowo - 08 kwietnia 2026

37,85 m² - 7529.72 zł/m²
2 pokoje po generalnym remoncie | garderoba | balkon | I piętro

Darłowo - 19 maja 2026

53,76 m² - 7998.51 zł/m²
Darłowo-mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem

Darłowo - 04 maja 2026

53,70 m² - 7430.17 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje Darłowo

Darłowo - 15 maja 2026

47 m² - 7978.72 zł/m²
Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie 3p 60m + ogród + piwnica

Darłowo - 21 maja 2026

59,40 m² - 8754.12 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie z balkonem – 47,78 m² Darłowo, ul. Wieniawskiego

Darłowo - 21 maja 2026

47,78 m² - 8350.77 zł/m²
PILNA SPRZEDAŻ! NOWA CENA! Komfortowe mieszkanie na parterze!

Darłowo - 08 maja 2026

37,85 m² - 8956.41 zł/m²
Darłowo - 3 pokoje w bloku! Cena do negocjacji!

Darłowo - 13 maja 2026

44,30 m² - 7449.21 zł/m²
Luksusowy apartament z widokiem na morze

Darłowo - 10 maja 2026

31,49 m² - 29850.75 zł/m²
Przestronne mieszkanie 66,90 m2 w sercu Darłowa na sprzedaż

Darłowo, Centrum - 29 kwietnia 2026

67 m² - 6268.66 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe  przy plaży Darłowo na sprzedaż

Darłowo, Darłówko - 29 kwietnia 2026

41,13 m² - 13542.43 zł/m²
Mieszkanie 100m² Bezczynszowe  w Kamienicy 3-Pokojowe

Darłowo, Centrum - 16 maja 2026

100 m² - 4500 zł/m²
Darłowo, dwustronne, 3 pokojowe, balkon, parking, osiedle zamknięte

Darłowo, Darłówko - 09 maja 2026

45,52 m² - 9995.61 zł/m²
3 pokojowe  przytulne  mieszkanie z pięknym tarasem

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 22 maja 2026

66,19 m² - 12071.31 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

405 000 złdo negocjacji

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 14 maja 2026

45,50 m² - 8901.1 zł/m²
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem

Darłowo - 06 kwietnia 2026

28,60 m² - 15034.97 zł/m²
komfortowy apartament 66 m2 - ok 300 m od morza !

Darłowo, Darłówko - 14 maja 2026

66,19 m² - 12056.2 zł/m²
Apartament 500 m od plaży | Baltic Korona | 3 pokoje | klimatyzacja

Darłowo - 28 kwietnia 2026

46,45 m² - 11194.83 zł/m²
Mieszkanie Darłówko Baltic Zamiana góry  parter

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 18 maja 2026

42 m² - 12976.19 zł/m²
Apartament w Darłówku 200 metrów od plaży!

Darłowo - 08 maja 2026

66,33 m² - 12799.64 zł/m²
Apartament | Darłówko Wschodnie | ul. Północna | miejsce park. w cenie

Darłowo - 19 maja 2026

49,98 m² - 11944.78 zł/m²
Apartament 2 pokojowy 46m2 nad morzem na sprzedaż

Darłowo, Darłówko - 29 kwietnia 2026

45,65 m² - 15334.06 zł/m²
GOTOWIEC INWESTYCYJNY | 2 apartamenty premium | Darłowo | ogródki | gotowe do wynajmu

Darłowo, Darłówko - Odświeżono dnia 19 maja 2026

89 m² - 7865.17 zł/m²
Mieszkanie w Centrum Darłowa

Mieszkanie w Centrum Darłowa

310 000 złdo negocjacji

Darłowo, Centrum - 20 maja 2026

51,35 m² - 6037 zł/m²
2 pokojowy nowoczesny apartament 45,94m² w Darłówku ul.Północna

Darłowo - 12 maja 2026

45,94 m² - 13495.86 zł/m²
Luksusowy apartament typu studio z balkonem i miejscem postojowym

Darłowo - 06 maja 2026

27,18 m² - 18211.92 zł/m²
Komfortowy Apartament z widokiem na morze SOLARIS

Darłowo - 27 marca 2026

50,49 m² - 28322.44 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • darłowo

  • apartamenty nad morzem

  • rewal

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Darłowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon