Cena/m²

budynek sprzedam w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Sprzedam pietro budynku

Sprzedam pietro budynku

320 000 złdo negocjacji

Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 13:00

100 m² - 3200 zł/m²
Sprzedam bezposrednio ! Budynek mieszkalny

Zakręt - Odświeżono dzisiaj o 11:53

75 m² - 16000 zł/m²
SprzedamMieszkanie 62m-3pokoje

SprzedamMieszkanie 62m-3pokoje

399 000 złdo negocjacji

Chełm - Odświeżono dzisiaj o 10:03

62 m² - 6435.48 zł/m²
4 pok ul. Mazurska balkon po generalnym remoncie

Kętrzyn - 23 maja 2026

56 m² - 8196.43 zł/m²
Twoje nowe mieszkanie 2 pokoje metro 500m

Warszawa, Targówek - 13 maja 2026

26 m² - 16115.38 zł/m²
ZAREZERWOWANE - Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Warszawa, Mokotów - 12 maja 2026

48 m² - 12458.33 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

2 Pokoje z potencjałem | Łódź Kaliska | PRYWATNIE

Łódź, Polesie - 26 kwietnia 2026

37,20 m² - 6854.84 zł/m²
Małe mieszkanie dwupoziomowe ul. Bytomskich Strzelców O% prowizji

Zabrze - 03 maja 2026

44,41 m² - 3377.62 zł/m²
Warszawa Żoliborz , 2 pokoje z balkonem, 38,10 m², winda, parking

Warszawa, Żoliborz - 14 maja 2026

38,10 m² - 15721.78 zł/m²
Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie, nowe AGD

Ruda Śląska - 23 maja 2026

47 m² - 7000 zł/m²
Sprzedam ładną przytulną kawalerkę niski ocieplony blok

Ruda Śląska - 14 maja 2026

29 m² - 4931.03 zł/m²
Mieszkanie, Lubin

Lubin - 20 maja 2026

35 m² - 5342.86 zł/m²
Funkcjonalna kawalerka 34 m²| Śródmieście| Parter

Łódź, Śródmieście - 22 maja 2026

34,03 m² - 8786.36 zł/m²
sprzedam jasne mieszkanie z pięknymi widokami – Chmielnik,

Chmielnik - Odświeżono dzisiaj o 11:13

63,99 m² - 5868.1 zł/m²
Centrum miasta gotowiec inwestycyjny

Cieszyn - Odświeżono dzisiaj o 10:48

98 m² - 6938.78 zł/m²
Mieszkanie 55m2 parter ogródek komórka

Dzierżoniów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

55 m² - 5236.36 zł/m²
Sprzedam_Apartament 0% prowizji +Schron

Murowana Goślina - 29 kwietnia 2026

35,79 m² - 4500 zł/m²
Pilnie sprzedam fajne mieszkanie w zielonej lokalizacji!

Katowice, Koszutka - 18 maja 2026

62,90 m² - 7615.26 zł/m²
Praktyczne 3-pok. | świetna lokalizacja

Zielona Góra - 04 maja 2026

52,40 m² - 6965.65 zł/m²
2 pokojowe mieszkanie przy METRZE TROCKA

Warszawa, Targówek - 05 maja 2026

42,50 m² - 13129.41 zł/m²
Sprzedam mieszkanie – Jaszkowa Górna 59B/3, okolice Kłodzka

Jaszkowa Górna - 13 maja 2026

48,16 m² - 5897.01 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie w centrum Pułtuska 33m2 | Gotowe do zamieszkania

Pułtusk - 07 maja 2026

33 m² - 8333.33 zł/m²
BEZPOŚREDNIO | Mieszkanie 27 m² z widną kuchnią i balkonem | Bródno

Warszawa, Targówek - 18 maja 2026

27,20 m² - 14889.71 zł/m²
Funkcjonalne 2 pokoje z parkingiem za szlabanem!

Gdynia, Witomino-Leśniczówka - 03 maja 2026

44,59 m² - 11874.86 zł/m²
3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon | AGD | bez prowizji

Częstochowa, Tysiąclecie - 27 kwietnia 2026

51,40 m² - 7918.29 zł/m²
M-3/ Traktorowa / Po Remoncie

Łódź, Bałuty - 08 maja 2026

44,86 m² - 7802.05 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe 66m2

Mieszkanie 3-pokojowe 66m2

384 000 złdo negocjacji

Legnica - 23 maja 2026

65 m² - 5907.69 zł/m²
Sprzedam gotowiec inwestycyjny, 4 pokoje, stare miasto, Victoria, Wynajęte

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dnia 18 maja 2026

69,51 m² - 13523.23 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Jankowice Wielkie

Lewin Brzeski - 22 maja 2026

55 m² - 5418.18 zł/m²
Wyremontowane mieszkanie z ogródkiem w znakomitej lokalizacji

Skoczów - 17 maja 2026

70 m² - 6557.14 zł/m²
Okacja 2-pok. Młodzieżowa Dziesiąta Zapraszam

Lublin - 08 maja 2026

32 m² - 8093.75 zł/m²
Nowe mieszkania nad morzem–Wisełka, Modrzewiowa 3 z balkonem i ogrodem

Wisełka - 11 maja 2026

31,35 m² - 10494.42 zł/m²
Rozkładowe 2 pokoje | Żabieniec

Łódź, Bałuty - 15 maja 2026

45 m² - 5777.78 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokoje balkon piwnica klimatyzacja 56m 1 Brygady

Nowy Sącz - 12 maja 2026

56 m² - 7410.71 zł/m²
Brynów, 2 pokoje, oddzielna kuchnia z meblami, bez prowizji

Katowice - 29 kwietnia 2026

49,22 m² - 6806.18 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie | Budynek z 2021 roku | Wyposażone | Balkon

Łódź, Bałuty - 07 kwietnia 2026

45 m² - 10666.67 zł/m²
Ostrogórska, 2 pokoje w bloku, bez prowizji

Sosnowiec - 28 kwietnia 2026

37,80 m² - 5264.55 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie w Rynowie

Rynowo - Dzisiaj o 09:52

80,80 m² - 3589.11 zł/m²
Trzy Pokojowe Mieszkanie W Fajnej Okolicy

Pszczyna - 22 maja 2026

45,90 m² - 7821.35 zł/m²
Sprzedam mieszkanie z widokiem na góry

Jastrzębie-Zdrój - Odświeżono dnia 23 maja 2026

71 m² - 5478.87 zł/m²
Stare Miasto Kraków sprzedaż / zamiana

Kraków, Grzegórzki - 02 kwietnia 2026

103 m² - 19058.25 zł/m²
BEZPOŚREDNIO Gotowy Apartament inwestycyjny w sercu Wrocławia

Wrocław, Psie Pole - 25 kwietnia 2026

18 m² - 22166.67 zł/m²
3 pokojowe, 47 m2, Mokotów - Bezpośrednio

Warszawa, Mokotów - 09 maja 2026

46,80 m² - 15363.25 zł/m²
3 pokoje po remoncie, Kołobrzeg, 25 minut spacerem od szerokiej plaży

Kołobrzeg - 23 maja 2026

45,90 m² - 8997.82 zł/m²
Sprzedam 50% udziału w mieszkaniu 35m2 w Fordonie

Bydgoszcz - 22 maja 2026

35,20 m² - 3409.09 zł/m²
Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z balkonem,przy Pojezierskiej,35m2

Łódź, Bałuty - 22 maja 2026

34,92 m² - 6786.94 zł/m²
Przestronne trzypokojowe, 15 min do Katowic

Ruda Śląska - 03 maja 2026

55 m² - 3000 zł/m²
Mieszkanie, Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki - 04 maja 2026

50 m² - 9180 zł/m²
Przestronne mieszkanie nieopodal Aqua Zdroju.

Wałbrzych - 16 maja 2026

50 m² - 3000 zł/m²
Trzypokojowe w atrakcyjnej cenie :)