Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Czeladź - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 84 ogłoszenia
Mieszkanie 3 pokoje os. Musiala

Mieszkanie 3 pokoje os. Musiala

285 000 złdo negocjacji

Czeladź, Kolonia Małobądź - Odświeżono dnia 21 maja 2026

47,08 m² - 6053.53 zł/m²
Piaski, Dziekana, 3 duże pokoje z balkonem w bloku, bez prowizji

Czeladź, Piaski - 17 maja 2026

59,80 m² - 4764.21 zł/m²
2 pokoje w bloku z CO, obok Term Rzymskich, bez prowizji

Czeladź - 18 maja 2026

38,40 m² - 5963.54 zł/m²
Piaski, Zwycięstwa, 2 pokoje z balkonem w bloku, CO, bez prowizji

Czeladź, Piaski - 13 maja 2026

37,50 m² - 5600 zł/m²
Przestronna kawalerka w kamienicy - Piaski

Czeladź, Piaski - 05 maja 2026

42,29 m² - 3050.37 zł/m²
Ładna kawalerka Czeladź ul. Grodziecka

Czeladź - 19 maja 2026

38,16 m² - 4533.54 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Na sprzedaż ustawna kawalerka, Czeladź Piaski

Czeladź, Piaski - 21 maja 2026

39,64 m² - 4538.35 zł/m²
Na sprzedaż ustawna kawalerka, Czeladź

Czeladź, Piaski - 14 maja 2026

49,45 m² - 3031.34 zł/m²
Mieszkanie dwupokojowe z pełnym wyposażeniem!

Czeladź, Piaski - 05 maja 2026

40 m²
Nowoczesne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

Czeladź - 13 maja 2026

83,10 m² - 7551.14 zł/m²
2 pok. mieszkanie na sprzedaż 36m2 Czeladź, Waryńskiego CZYNSZ 170 zł

Czeladź - 21 maja 2026

36 m² - 6083.06 zł/m²
Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie, Czeladź Piaski

Czeladź, Piaski - 28 kwietnia 2026

46,35 m² - 3644.01 zł/m²
3 pok. 2 piwnice Czeladź os. Dziekana Prowizja 0%

Czeladź, Piaski - 05 maja 2026

59,40 m² - 5387.21 zł/m²
Czeladź Piaski, 48 m² | Balkon | Po gen. remoncie | Park Prochownia

Czeladź, Piaski - 03 maja 2026

48,27 m² - 7437.33 zł/m²
Nowa Kawalerka w Czeladzi ul. Krzywa

Nowa Kawalerka w Czeladzi ul. Krzywa

169 000 złdo negocjacji

Czeladź, Kolonia Małobądź - 08 maja 2026

31 m² - 5451.61 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Czeladź, Piaski - 30 kwietnia 2026

48,87 m² - 6118.27 zł/m²
Skłodowskiej, 2 pokoje po generalnym remoncie, w bloku

Czeladź - 09 maja 2026

39 m² - 7948.72 zł/m²
Wiosenna Promocja ! Apartament 105 m z podwójnym  garażem Green Sands ! Najtańsza   oferta na rynku !

Czeladź, Kolonia Małobądź - 14 maja 2026

105,86 m² - 5478.93 zł/m²
Słoneczna kawalerka w Czeladzi

Czeladź - 12 maja 2026

38,30 m² - 6396.87 zł/m²
Ogrzewanie miejskie/Okna PCV/Duża piwnica

Czeladź - 07 maja 2026

74,49 m² - 2939.99 zł/m²
Ustawna kawalerka, zadbane osiedle obok Centrum!

Czeladź - 08 maja 2026

29,15 m² - 5485.42 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Czeladź, ul. Niepodległości | 1 piętro | balkon

Czeladź - 26 kwietnia 2026

64,90 m² - 6009.24 zł/m²
3 Pokoje Z Dużym Balkonem W Doskonałej Lokalizacji

Czeladź - 06 maja 2026

52,53 m² - 5254.14 zł/m²
Rezerwacja Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie 59m2, Czeladź Składkowskiego

Czeladź - 05 maja 2026

59 m² - 5237.29 zł/m²
Bezpośrednio Czeladź Piaski Norwida - 2 pokoje, balkon 54m2

Czeladź, Piaski - 28 kwietnia 2026

54 m² - 4981.48 zł/m²
Mieszkanie na Syberce sprzedam 38m

Mieszkanie na Syberce sprzedam 38m

230 000 złdo negocjacji

Czeladź, Kolonia Małobądź - Odświeżono dnia 21 maja 2026

38 m² - 6052.63 zł/m²
Jasne, 2 pokojowe mieszkanie po totalnym remoncie, 10 minut do Katowic

Czeladź - 07 maja 2026

49 m² - 7244.9 zł/m²
2P | Przestronne mieszkanie – Czeladź !

Czeladź - 17 maja 2026

49,50 m²
3-pokojowe mieszkanie 50m2 + loggia

Czeladź - 15 maja 2026

50,56 m² - 8776.4 zł/m²
Czeladź 3 pokoje teren zamknięty monitorowane

Czeladź - 14 maja 2026

58 m²
Na sprzedaż ustawna kawalerka, Czeladź

Czeladź, Piaski - 26 kwietnia 2026

39,64 m² - 4916.75 zł/m²
2 pokoje z balkonem w bloku z CO obok Term Rzymskich

Czeladź - 19 maja 2026

35,80 m² - 6005.59 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 38 m², po remoncie , wyposażone , parter, słoneczne

Czeladź, Piaski - Odświeżono dnia 18 maja 2026

38 m² - 6710.53 zł/m²
Sprzedaż mieszkania 1 pokój od właściciela bez pośredników

Czeladź, Kolonia Małobądź - 29 kwietnia 2026

32 m² - 6562.5 zł/m²
OSTATNIE Mieszkanie z ogródkiem - Czeladź

Czeladź, Piaski - 27 kwietnia 2026

71,80 m² - 7938.72 zł/m²
Czeladź, ul. Ogrodowa, 2 pokoje z balkonem

Czeladź - 19 maja 2026

49 m² - 5918.37 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje os. Musiala

Mieszkanie 3 pokoje os. Musiala

285 000 złdo negocjacji

Czeladź, Kolonia Małobądź - Odświeżono dnia 21 maja 2026

47,08 m² - 6053.53 zł/m²
Mieszkanie Czeladź Piaski Norwida

Mieszkanie Czeladź Piaski Norwida

299 000 złdo negocjacji

Czeladź, Piaski - 25 kwietnia 2026

40 m² - 7475 zł/m²
Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie, Czeladź

Czeladź - 12 maja 2026

47,08 m² - 5945.2 zł/m²
2 pokoje | 48m² | balkon | gotowe do wprowadzenia Czeladź os. Ogrodowa

Czeladź, Kolonia Małobądź - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

48 m² - 7687.5 zł/m²
dwupokojowe mieszkanie w centrum Będzina, ul. Sączewskiego 10

Czeladź, Kolonia Małobądź - Dzisiaj o 10:15

52 m² - 4326.92 zł/m²

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Czeladź i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon