Cena/m²

budynek sprzedam - Lubuskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 240 ogłoszeń
Mieszkanie na sprzedaż w centrum Gorzowa (koło Katedry) – do remontu

279 000 złdo negocjacji

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 22 maja 2026

35 m² - 7971.43 zł/m²
Sprzedam dom w Goscieszowicach

Sprzedam dom w Goscieszowicach

259 000 złdo negocjacji

Gościeszowice - Odświeżono dnia 23 maja 2026

200 m² - 1295 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe sprzedam

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 22 maja 2026

94 m² - 7446.81 zł/m²
Praktyczne 3-pok. | świetna lokalizacja

Zielona Góra - 04 maja 2026

52,40 m² - 6965.65 zł/m²
Dom z basenem na działce 31 ar

Chełmek - 05 maja 2026

91,62 m² - 6439.64 zł/m²
Dom blisko jeziora, fotowoltaika + studnia

Santoczno - 15 maja 2026

73,50 m² - 6244.9 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sterków, gmina Nowogród Bobrzański, dom, cena 230000 zł,sprzedam.

Sterków - 22 maja 2026

160 m² - 1437.5 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Gądków Wielki - Dzisiaj o 13:56

1 423 m² - 126.42 zł/m²
Sprzedam dom w Murzynowie z ogródkiem i budynkiem gospodarczym

Murzynowo - 29 marca 2026

92,80 m² - 5603.45 zł/m²
Mieszkanie |  2 pokoje | oddzielna kuchnia | Winda | ul.Budziszyńska

Zielona Góra - Odświeżono dnia 22 maja 2026

47,55 m² - 7970.56 zł/m²
Przestronny dom działka 2000 m2 Gościnowo gm. Skwierzyna

Gościnowo - 13 maja 2026

107 m² - 3728.97 zł/m²
Dom w złociszkach (G2)

Dom w złociszkach (G2)

389 000 złdo negocjacji

Małomice - 11 maja 2026

3 500 m² - 111.14 zł/m²
Na Sprzedaż Dom Wschowa – Osowa Sień

Osowa Sień - 22 maja 2026

180 m² - 2666.67 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie 2 pokoje

Sprzedam Mieszkanie 2 pokoje

430 000 złdo negocjacji

Słubice - 23 maja 2026

46,86 m² - 9176.27 zł/m²
Sprzedam nowy dom Janczewo 125,54 m2 z pompą ciepła i fotowoltaiką

Janczewo - Odświeżono dzisiaj o 10:48

125,54 m² - 4771.39 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Janczewo - 23 maja 2026

99 m² - 8282.83 zł/m²
Działki z Potencjałem-Twoje Miejsce na Dom Lub Inwestycję.

Chichy - 29 kwietnia 2026

1 115 m² - 49.33 zł/m²
Mieszkanie 70.84m2 | Komorka lokatorska | Prywatne miejsce parkingowe

Zielona Góra - 16 maja 2026

70,84 m² - 10431.96 zł/m²
Dwa ostatnie nowe domy z ogrodem – Zielona Góra Jędrzychów oś. Bajkowe

Zielona Góra - 21 maja 2026

105 m² - 8047.62 zł/m²
Syndyk sprzeda 3 pokojowy lokal mieszkalny - II przetarg

Gorzów Wielkopolski - 18 maja 2026

47,80 m² - 5439.33 zł/m²
Sprzedam domek rekreacyjny w Jesionce

Jesionka - 30 kwietnia 2026

70 m² - 4557.14 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe | blok | niski czynsz

Bytom Odrzański - 15 maja 2026

55,50 m² - 4666.67 zł/m²
2011r. Apartamentowiec Wyremontowane 2 Pokoje Garderoba Centrum Winda

Gorzów Wielkopolski - 13 maja 2026

46,50 m² - 8580.65 zł/m²
Magiczna Posiadłość W Brodach

Brody - 14 maja 2026

226 m² - 1460.18 zł/m²
Działka nad jeziorem Niesłysz I przy lesie I media

Przełazy - 04 maja 2026

719 m² - 299.03 zł/m²
3 pok., Prywatnie, Dywizjonu 303, 1 piętro, Balkon, Piwnica

Gorzów Wielkopolski - 18 kwietnia 2026

52,50 m² - 6247.62 zł/m²
Sprzedam działkę Budziechów

Sprzedam działkę Budziechów

427 080 złdo negocjacji

Budziechów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

7 118 m² - 60 zł/m²
budynek pod usługi, mieszkania, hotel, dom seniora

Gorzów Wielkopolski - 20 kwietnia 2026

1 620 m²
Sprzedam mieszkanie 48,2 m² | 2 pokoje | Drezdenko | 179 000 zł - BEZ POŚREDNIKÓW!!!

Drezdenko - 05 maja 2026

48,20 m² - 3713.69 zł/m²
Budynek usługowo-handlowy, 40m2,super lokalizacja

Żary - 12 maja 2026

40 m²
Sprzedam budynek handlowo usługowy w centrum Żar

Żary - 07 kwietnia 2026

1 083 m²
Dom ,  stara karczma 25km od Zielona Góra

Skibice - 30 kwietnia 2026

300 m² - 1996.67 zł/m²
3 pok. | parter | świetna lokalizacja | OKAZJA!

Zielona Góra - 21 maja 2026

47 m² - 6914.89 zł/m²
REZERWACJA Apartament z ogródkiem w Łagowie nad jeziorem

Łagów - 15 kwietnia 2026

26,83 m² - 9317.93 zł/m²
Sprzedam dom w pięknej okolicy  w Drezdenku na Radowie, duży garaż

Drezdenko - 19 maja 2026

105 m² - 6657.14 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe | 49,3 m² | po remoncie | centrum, bezpośrednio

Zielona Góra - 09 kwietnia 2026

49,30 m² - 9229.21 zł/m²
Sprzedam budynek biurowo-warsztatowy wraz ze stacją paliw

Glisno - Odświeżono dnia 20 maja 2026

3 pokoje na II piętrze/centrum/balkon

Nowa Sól - 05 maja 2026

56,80 m² - 5193.66 zł/m²
Stodoła z możliwością adaptacji na dom

Lutynka - 26 kwietnia 2026

106 m² - 518.87 zł/m²
BEZPOŚREDNIO: 48 m² | Po Remoncie | Pełna Własność

Zielona Góra - Odświeżono dnia 23 maja 2026

48 m² - 8581.25 zł/m²
Inwestycja deweloperska ponad 20 apartamentów 100m od jez. Sławskiego

Lubiatów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 200 m² - 1625 zł/m²
Mieszkanie 4-pokojowe, parter, wejście bez schodów

Międzyrzecz - 14 maja 2026

81 m² - 7283.95 zł/m²
Sprzedam Garaż ul. Łężyca-inwestycyjna 32

Zielona Góra - Odświeżono dnia 21 maja 2026

18,71 m²
Na sprzedaż komfortowy apartament. REZERWACJA !!!

Żary - 10 maja 2026

61,33 m² - 7337.36 zł/m²
Piękna działka budowlana w okolicy lasu | Zawada

Zielona Góra - 04 maja 2026

994 m² - 145.88 zł/m²
Dom z garażem,budynki gospodarcze,działka 5264m2 na wsi w Wielkopolsce

Kłodawa - 22 maja 2026

200 m² - 3750 zł/m²
Działka budowlana 4900 m² z dobrym dojazdem

Bobrowice - 17 maja 2026

4 900 m² - 50 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy- 1278m2. Czasław 36

Czasław - Dzisiaj o 11:10

1 278 m² - 125.2 zł/m²
Działka Budowlana Stanowice

Działka Budowlana Stanowice

85 000 złdo negocjacji

Stanowice - 01 maja 2026

1 415 m² - 60.07 zł/m²
Budynek lokal USŁUGOWY, działka budowlana Letnica

Letnica - 14 maja 2026

96 m² - 4375 zł/m²
search