Cena/m²

nowy dom - Kalisz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 80 ogłoszeń
Warunki Zabudowy | Kalisz | Rajsków | Cisza

Warunki Zabudowy | Kalisz | Rajsków | Cisza

180 000 zł

Kalisz - 22 maja 2026

1 300 m² - 138.46 zł/m²
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - REZERWACJA (LOKAL WSCHODNI)

Kalisz - 10 maja 2026

103,35 m² - 5708.76 zł/m²
Dom wolnostojący z potencjałem i dużą działką

Kalisz - 15 maja 2026

138,10 m² - 5061.55 zł/m²
Dom z garażem i częścią usługową na parterze

Kalisz - 11 maja 2026

160 m² - 4156.25 zł/m²
Nowoczesny dom w stanie deweloperskim -Szczypiorno

Kalisz - 30 kwietnia 2026

134,48 m² - 5197.8 zł/m²
Dom wolnostojący z garażem na os. Rajsków

Kalisz - 22 maja 2026

211,69 m² - 3774.39 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom z potencjałem w Kaliszu

Kalisz - 22 maja 2026

166 m² - 3554.22 zł/m²
Dom z garażem, tarasem i 2 balkonami w Kaliszu

Kalisz - 02 maja 2026

150 m² - 6360 zł/m²
Sprzedam Prywatnie 2 pokojowe z Osobną Kuchnią i Parkingiem

Kalisz - 30 kwietnia 2026

38,23 m² - 8867.38 zł/m²
Dom parterowy w stanie surowym zamkniętym Chotów

Kalisz - 29 kwietnia 2026

305 m² - 2459.02 zł/m²
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie TBS na Dobrzecu

Kalisz - 15 maja 2026

42,28 m² - 3382.21 zł/m²
Dom jednorodzinny | Majków | Wysoki standard

Kalisz - 22 maja 2026

200 m² - 9500 zł/m²
MODELHOME- Nowe domy z ogrodem w Kaliszu - 5 pokoi - OSTATNI DOM!!

Kalisz - 03 maja 2026

92,30 m² - 6598.05 zł/m²
Parterowy Wolnostojący Dom Klima Winiary Las BEZ PROWIZJI

Kalisz - 01 kwietnia 2026

120 m² - 9083.33 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej, doskonała lokalizacja

Kalisz - 15 maja 2026

160 m² - 4368.75 zł/m²
Dom w Pruszkowie z fotowoltaiką i dużym ogrodem

Kalisz - 22 maja 2026

202,60 m² - 5380.06 zł/m²
NOWOŚĆ/ Luksusowy Apartament /Podmiejska Nova/bez pośredników

Kalisz - 15 maja 2026

46,70 m² - 11991.43 zł/m²
Dom dla rodziny, która chce mieszkać spokojnie – 7 km od  Kalisza

Kalisz - 27 kwietnia 2026

160 m² - 6562.5 zł/m²
Wolnostojący dom na sprzedaż - Borek

Kalisz - 15 maja 2026

231 m² - 4718.61 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej  wykończenie pod klucz

Kalisz - 09 maja 2026

101,64 m² - 8844.94 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 66m2 + 2 tarasy

Kalisz - 07 maja 2026

66,41 m² - 8600 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, 49 m², Kalisz, ul. Serbinowska 31

Kalisz - 21 maja 2026

49 m² - 8775.51 zł/m²
Nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji k/Kalisza

Kalisz - 15 maja 2026

252,18 m² - 5115.39 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym - spokojna okolica

Kalisz - 18 maja 2026

174,80 m² - 3140.73 zł/m²
Dom z garażem i budynkiem gospodarczym

Kalisz - 19 maja 2026

165 m² - 5327.27 zł/m²
Nowoczesny dom z pompą ciepła

Kalisz - 30 kwietnia 2026

141,07 m² - 9782.38 zł/m²
Mieszkanie 2- poziomowe, 4 pokoje, blisko zieleni

Kalisz - 15 maja 2026

67,15 m² - 9903.2 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 60m2 + balkon Bez Prowizji

Kalisz - 07 maja 2026

60,47 m² - 8300 zł/m²
Doskonale zlokalizowane mieszkanie dla rodziny.

Kalisz - 20 maja 2026

79,71 m² - 9220.93 zł/m²
3 pokoje dla rodziny| Dobrzec| Funkcjonalny układ

Kalisz - 15 maja 2026

69,40 m² - 6340.06 zł/m²
Majków | 3 sypialnie | Niskie koszty utrzymania

Kalisz - 01 maja 2026

159,40 m² - 4642.41 zł/m²
MODELHOME- domy z ogrodem w Kaliszu - NOWOŚĆ 2026

Kalisz - 03 maja 2026

104,20 m² - 6132.44 zł/m²
Dom wolnostajacy w pieknej okolicy.

Kalisz - 06 maja 2026

306 m² - 4869.28 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie

Kalisz - 23 maja 2026

48,20 m² - 7966.8 zł/m²
Botaniczna House | Dom 165 m2 z podwójnym garażem

Kalisz - 04 maja 2026

165,61 m² - 5977.9 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem - osiedle Novożytne

Kalisz - 04 maja 2026

50,38 m² - 9900 zł/m²
Urokliwy parterowy dom w Kaliszu

Kalisz - 22 maja 2026

170 m² - 7000 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 45m2 + balkon

Kalisz - 08 maja 2026

45,48 m² - 9200 zł/m²
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

Kalisz - Odświeżono dnia 08 maja 2026

101,64 m² - 6877.21 zł/m²
Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż

730 000 zł

Kalisz - 06 maja 2026

146,65 m² - 4977.84 zł/m²
search