Cena

Nieruchomości - Jordanów Śląski - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 8 ogłoszeń
Nowa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną Janówek! Powiat Wrocław!

125 000 zł

Jordanów Śląski - 18 maja 2026

1 115 m² - 112.11 zł/m²
Działka budowlana o powierzchni 663 m² - Jordanów Śląski

Jordanów Śląski - 21 maja 2026

663 m² - 226.24 zł/m²
Jordanów Śląski działka usługowa ponad 0,5ha 38zł/m2  NOWA CENA

Jordanów Śląski - 27 kwietnia 2026

5 230 m² - 38.05 zł/m²
Działka budowlana z aktualnym mpzp z widokiem na góry

Jordanów Śląski - 30 kwietnia 2026

1 917 m² - 185.19 zł/m²
działka budowlana 1053 m, Jordanów Śląski, ul. Morelowa

Jordanów Śląski - 10 maja 2026

1 053 m² - 242.17 zł/m²
Wyjątkowy dom w Jordanowie Śląskim

Jordanów Śląski - 05 maja 2026

180 m² - 7494.44 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom, 190 m2, 5 pokoi, Jordanów Śląski, 22 km Wrocławia, spokój, cisza.

Jordanów Śląski - 27 kwietnia 2026

190 m²
Działka przemysłowa Jordanów Śląski pow. 21419 m2

Jordanów Śląski - 11 maja 2026

21 419 m² - 200.06 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dankowice gm. Jordanów Śląski dom wolnostojący NOWA CENA

Dankowice - 22 maja 2026

138 m² - 4340.58 zł/m²
Pokój w 2 pokojowym mieszkaniu bez pośredników

Popowice - 17 maja 2026

Pokój 20 m2 z balkonem Popowice do wynajęcia

Popowice - 15 maja 2026

3 pokojowe, 55m2, Popowice Wrocław

3 pokojowe, 55m2, Popowice Wrocław

750 000 złdo negocjacji

Popowice - Odświeżono dnia 13 maja 2026

55 m² - 13636.36 zł/m²
Sprzedam dom 110 m2

Wilczkowice - 17 maja 2026

110 m² - 7263.64 zł/m²
Sprzedam działkę z Pozwoleniem na Budowę

Świątniki - 06 maja 2026

1 359 m² - 143.49 zł/m²
Działka budowlana, 1135m2, Tyniec nad Ślęzą, gm. Kobierzyce

Tyniec nad Ślężą - 25 kwietnia 2026

1 135 m² - 176.21 zł/m²
Piękny dom w Sokolnikach, pokój kąpielowy

Sokolniki - 19 maja 2026

140 m² - 6064.29 zł/m²
Działka uzbrojona obok Sobótki niedaleko Wrocławia

Księginice Małe - 01 maja 2026

1 070 m² - 331.78 zł/m²
Twoje miejsce pod Ślężą – Działka 1084 m2 w cichej okolicy

Księginice Małe - 30 kwietnia 2026

1 084 m² - 202.03 zł/m²
Nieruchomość gruntowa na sprzedaż - budowlana - Jaszowice, powiat Wrocławski, gmina Kobierzyce

Jaszowice - 19 maja 2026

1 915 m² - 156.66 zł/m²
Duża działka 5500 m² Budowlana + Rolna – Rolantowice gmina Kobierzyce

Rolantowice - 16 kwietnia 2026

5 500 m² - 94.36 zł/m²
Wolnostojący dom w Olesznej!

Oleszna - 05 maja 2026

267 m² - 3370.79 zł/m²
Działki po 10a w m. Sulistrowice w pobliżu Góry Ślęży

Sulistrowice - 19 maja 2026

1 000 m² - 300 zł/m²
Lokalizacja marzeń

Lokalizacja marzeń

1 360 000 zł

Sulistrowice - 27 marca 2026

225 m² - 6044.44 zł/m²
Nowoczesny dom z podgrzewanym basenem i strefą relaksu, SULISTROWICE

Sulistrowice - 15 maja 2026

108 m² - 14722.22 zł/m²
NOWA CENA!!! Rezydencja z 1ha ogrodu przy lesie

Sulistrowice - 07 maja 2026

147 m² - 13537.41 zł/m²
Posiadłość pod lasem? BEZ OPŁAT!!!

Sulistrowice - 06 maja 2026

147 m²
Dom w zabudowie bliźniaczej – idealny dla rodziny/473m2/2020r.

Łagiewniki - 28 kwietnia 2026

113,77 m² - 6899.89 zł/m²
Lokal uslugowy 600m2

Łagiewniki - Odświeżono dnia 21 maja 2026

600 m²
Hala,magazyn 300m2.plac,dojazd

Łagiewniki - Odświeżono dnia 21 maja 2026

300 m²
Hala,magazyn 750 m2+ plac 2000m2 do wynajęcia.

Łagiewniki - Odświeżono dnia 20 maja 2026

750 m²
Magazyn Hala Łagiewniki działka 1900 m2

Łagiewniki - 17 maja 2026

300 m²
Działka budowlana o pow. 3061 m2!

Łagiewniki - 05 maja 2026

3 061 m² - 58.48 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie

3 000 złdo negocjacji

Łagiewniki - Odświeżono dnia 02 maja 2026

56 m²
Duża działka Budowlana z Pięknym Widokiem

Sulistrowice - 04 maja 2026

2 300 m² - 238.7 zł/m²
Dom rekreacyjny całoroczny koło Sobótki z basenem i sauną

Sulistrowice - 21 maja 2026

86 m² - 18604.65 zł/m²
Przestrzeń z wielkimi możliwościami – Karczyn czeka na Twój pomysł!

Karczyn - 26 kwietnia 2026

41,62 m² - 4077.37 zł/m²
Wyjątkowy dom u podnóża Ślęży – projekt Nektarynka N

Sulistrowice - 03 maja 2026

166 m² - 8734.94 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia dla firmy

Łagiewniki - 14 maja 2026

56 m²
działka budowlana- mieszkaniowa 3140m2 zamiana

Karczyn - 26 kwietnia 2026